Wydarzenia

Jak się zarejestrować w Comeon?

Comeon to jeden z najmłodszych podmiotów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Mimo to już dziś cieszy się sporym zainteresowaniem wśród miłośników obstawiania. W jaki sposób założyć darmowe konto u tego renomowanego bukmachera?

Polski rynek bukmacherski nie przestaje się rozwijać. Najlepiej świadczy o tym fakt, że w chwili obecnej zgodnie z prawem zakłady sportowe betować można już u ponad 20 podmiotów. Wśród nich znajduje się także firma Comeon, która licencję Ministerstwa Finansów otrzymała 7 czerwca 2022 roku. Co ważne, marka ta znana jest polskim graczom, ponieważ w Polsce działała od 2011 do 2017 roku i przez ten czas zdołała zyskać naprawdę spore grono sympatyków. Nic więc dziwnego, że aktualnie u tego w pełni legalnego buka rejestruje się coraz więcej typerów. Jak zatem i Wy możecie dołączyć do społeczności Comeon? Tego dowiecie się z naszego dzisiejszego tekstu jak się u tego bukmachera rejestruje konto (można skorzystać z rejestracji automatycznej TU www.legalsport.pl/bukmacherzy/comeon/comeon-rejestracja/).

Jak założyć konto w Comeon przez stronę www?

Proces zakładania konta w Comeon jest wyjątkowo prosty i nie różni się od rejestracji w innych legalnych podmiotach bukmacherskich. Warto jednak zaznaczyć, że aktualnie do grona graczy Comeon dołączyć można na dwa różne sposoby – poprzez klasyczny formularz rejestracyjny oraz poprzez bank. Na początku zajmijmy się jednak pierwszą metodą. Co zatem zrobić, aby zostać graczem tego renomowanego operatora zakładów wzajemnych?

  1. Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.comeon.pl) i kliknij w prawym górnym rogu baner „Zarejestruj się”
  2. Podaj maila, hasło, numer telefonu oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i kliknij „wypełnij formularz własnoręcznie”
  3. Podaj imię, nazwisko, datę urodzenia oraz pesel. W tym kroku możesz podać także kod bonusowy (polecamy wpisać kod premiowy LEGALSPORT) oraz musisz zaakceptować regulamin. Następnie kliknij „Kontynuuj”
  4. Określ limity czasu gry (dzienny i miesięczny) oraz obrotu (dzienny i miesięczny) oraz kliknij „Otwórz konto”

I to tak naprawdę wszystko, co trzeba zrobić, aby założyć całkowicie darmowe konto u tego renomowanego buka. Możecie być pewni, że taki formularz z pewnością nie przysporzy Wam nawet najmniejszych problemów, a co więcej, jego uzupełnienie nie zajmie Wam więcej niż około 120 sekund.

Następnie czeka Was już tylko proces weryfikacji, ale on także jest bez problemowy. Wystarczy, że prześlecie do bukmachera skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, karta pobytu) oraz dostarczycie mu wyciąg z osobistego konta bankowego. W tym celu należy przejść do menu „Konto” i wybrać „wyślij dokumenty”. Następnie musicie już tylko poczekać na weryfikację – bukmacher dokłada wszelakich starań, aby trwało to jak najkrócej, ale całość może zająć do 24 godzin.

Rejestracja konta w Comeon przez bank

Gdyby jednak komuś z Was całość wydawała się zbyt skomplikowana lub czasochłonna, to nie musicie się martwić. Comeon specjalnie dla Was udostępnił także opcję rejestracji poprzez bank. Taki sposób zakładania całkowicie darmowego konta jest wręcz błyskawiczny i całkowicie bezproblemowy Jak więc wejść do gry bez konieczności uzupełniania poszczególnych elementów formularza rejestracyjnego?

Odwiedź oficjalną stronę bukmachera (www.comon.pl) i kliknij w prawym górnym rogu baner „Zarejestruj się

  1. Podaj maila, hasło, numer telefonu oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych i kliknij „szybka rejestracja transactionlink”
  2. Zaznacz konieczne zgody (zgoda na świadczenie usług oraz zgoda na udostępnianie podanych informacji) i kliknij „Zaakceptuj”
  3. Wybierz swój bank
  4. Zaloguj się i zaakceptuj zgodę na wymianę danych między bankiem a bukmacherem
  5. Aktywuj konto

Istotne jest to, że taki sposób jest całkowicie bezpieczny i co najważniejsze znacząco ułatwia Wam zadanie. Nie musicie bowiem tracić czasu na uzupełnianie poszczególnych pól formularza rejestracyjnego. Dodatkowo macie tutaj całkowitą dowolność, ponieważ Comeon umożliwia rejestrację konta gracza aż poprzez 16 różnych banków (np. Alior Bank, Bank Pocztowy, Bank Spółdzielczy SGB, BOŚ, Crédit Agricole, eSKOK , Inteligo, mBank, PEKAO SA, PKO BP). Co więcej, bukmacher akceptuje rejestrację także poprzez Revoult. Na koniec pamiętać musicie również o weryfikacji – ta przebiega identycznie jak w przypadku zakładania konta przy pomocy formularza rejestracyjnego (macie na nią 30 dni). Jak więc widzicie, Comeon maksymalnie zadbał o komfort nowych graczy. W końcu mogą oni dołączyć do jego społeczności bez wysilania się i tak naprawdę poprzez wykonanie kilku bardzo prostych ruchów. Jeżeli zatem zależy Wam na rozpoczęciu swojej przygody bukmacherskiej z obstawianiem wydarzeń sportowych u tego w pełni legalnego operatora zakładów wzajemnych, to nie macie na co czekać i najlepiej już w tym momencie rozpocznijcie rejestrację.

Materiał sponsorowany

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *