Kultura

Zatrzymajmy się i spędźmy wspólnie… babski wieczór

Wiosna w głowach, wiosna w sercu, a my ciągle zabiegane, próbujemy korzystać  z dłuższego dnia – by załatwić jeszcze więcej spraw. Stop. Zatrzymajmy się i spędźmy wspólnie babski wieczór dla duszy i ciała.

Na początek spotkanie z wyjątkową Kobietą – Dorotą Hetmańczyk-Żuchalską: „Wiosna to taki moment, kiedy zaczyna nam się chcieć. To czas porządkowania: szafy, otoczenia i głowy. A jak Ty sobie radzisz z ilością informacji, rzeczy czy wirtualnych znajomych? Porozmawiajmy o MINIMALIZMIE. Jak ograniczać konsumpcję rzeczy , informacji w sieci  i swoich myśli w głowie? Czy to w ogóle jest możliwe? Zabiorę Cię w krótką, ale ciekawą podróż do krainy Minimalizmu. Podzielę się tym, jak minimalizm działa u mnie i z czym się mierzę, od kiedy wprowadziłam go w swoje życie jakiś czas temu. Dołączysz?”

Dorota Hetmańczyk-Żuchalska – Konsultant Kariery / Coach / Trener

Moją misją jest dzielenie się z ludźmi zdobytym doświadczeniem, wspieranie osób w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej i czerpanie radości z pasji życiowych. Moim mottem jest „dawanie kopa” do działania.

W procesie coachingu kariery buduję postawę „Wiem kim jestem zawodowo, co umiem i gdzie chcę być”. Przygotowuję  osoby dojrzałe, w szczególności kobiety, do wyjścia na rynek pracy w zakresie  budowania wizerunku, wsparcia w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych, dopasowanych pod potrzeby klienta i uwzględniające trendy rynkowe. Uczę jak skutecznie wygrywać rozmowy o pracę i jak skutecznie szukać pracy,  wykorzystując umiejętność jaką jest networking. W pracy z klientem korzystam z ponad 15-letniego doświadczenia, zdobywanego w międzynarodowych korporacjach  (branża FMCG -Coca-Cola Poland, B2B, telekomunikacyjna GSM) na stanowiskach specjalisty i menedżerskim w obszarze sprzedaży i obsługi klienta oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej (studio jogi). Jestem pasjonatką aktywnego stylu życia i autorką licznych warsztatów rozwojowych dla kobiet (Minimalizm, Autoprezentacja, zdrowy kręgosłup z elementami jogi) i seniorów (wykłady na Uniwersytecie III wieku w Wieliczce, Krakowie, Mietniowie).

Jak to w marcu bywa, czeka nas nagła zmiana klimatu i… Warsztaty Dancehall Female!

Popracujemy nad kobiecością i pewnością siebie poprzez gorące karaibskie rytmy! Ten energiczny taniec prosto z Jamajki na pewno podbije Twoje serce i zatrzęsie pupą.

Zajęcia poprowadzi Patryk SoWild Wyskocki – tancerz, choreograf, a przede wszystkim instruktor tańca i trener.

Absolwent kursu instruktorskiego o profilu „style uliczne”. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Od wielu lat pedagog z wieloma pomysłami na minutę. Jego uczniowie nigdy nie narzekają na nudę. Swoją taneczną przygodę rozpoczął 15 lat temu w MDK w Bydgoszczy, gdzie uczył się hip hop. Kilka lat później swoich sił próbował w stylach takich jak: house, disco dance, commercial aż natrafił na miłość swojego życia – DANCEHALL. Swoje umiejętności kształcił u wielu instruktorów ze świata, jak i z kraju. Przez krótki czas mieszkał w Paryżu, gdzie szlifował swoje umiejętności pod okiem kadry z MRG. Na koncie ma wiele nagród zarówno solowych, jak i z formacjami, które prowadzi (m.in.: Dancehall or Die, Dancehall Challange, Spoko Contest, RvD Contest i inne.) Obecnie właściciel Wild Dance Academy w Krakowie. Pasjonat sztuki, a z wykształcenia mgr sztuki i architekt. Z pewnością na jego zajęciach będziesz uśmiechała się co minutę.

Zapraszamy gorąco do Pałacyku „Sokół” 8 marca 2024 (piątek), od godziny 18.00

Bilety w cenie 30 zł w sprzedaży:

  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7.00 do 21.00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  • w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed wydarzeniem tylko w wypadku wolnych miejsc (płatność kartą, gotówką lub voucherem).

Liczba miejsc ograniczona.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *