Kultura

Mikołajowy maraton zumby po raz siódmy

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników zumby, gorących rytmów i fantastycznej zabawy do uczestnictwa w MIKOŁAJOWYM MARATONIE ZUMBY 2023, który odbędzie się 2 grudnia, o godzinie 16.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS (ul. Konstytucji 3 maja 4). Tegoroczny maraton będzie już 7 edycją wydarzenia. Cieszy się jednak niesłabnącym zainteresowaniem. Jak co roku, nie zabraknie mikołajowych niespodzianek. Pozytywne doładowanie gwarantowane!

Trzygodzinny trening poprowadzi mocny skład instruktorski: ANNA JUZA, ALICJA KOWALCZYK, EMILIA KOWALCZYK, KATARZYNA LICHNOWSKA, MAGDA PAWINSKA, PATRYCJA TARASIUK-KUCHARSKA, WIOLETTA WOŹNIAK oraz, znany już skawińskim miłośnikom zumby, SELUCO FERNANDEZ, który przyjedzie do nas prosto z Hiszpanii.

Bilety:

  • od 30 października 2023 r. do 1 grudnia 2023 r. do godz. 14.00 – 80,00 zł od osoby do kupienia w internecie pod adresem: www.kbfbilety.krakow.pl
  • od 1 grudnia 2023 r. od godz. 16:00 oraz 2 grudnia 2023 r. – 100,00 zł od osoby do kupienia w kasie Basenu Camena (płatność gotówką, kartą lub voucherem), w godzinach:
    • 1 grudnia: od 16.00 do 21.00,
    • 2 grudnia: od 10.00 do 18.00.

W cenie biletu: trzygodzinna zabawa prowadzona przez 8 instruktorów, losowanie mikołajowych upominków.

Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA: osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w wydarzeniu zobowiązane są do zabrania ze sobą zgody na udział osoby niepełnoletniej.

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu (do wglądu na dole strony).

Informacje: Dział Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, e-mail sokol@ckis.pl 

Regulamin VII Mikołajowego Maratonu Zumby i Mikołajowego Maratonu Zumby dla dzieci

Zgoda na udział osoby niepełnoletniej, informacja RODO

Rodo_wizerunek_pełnoletni

Ewa Przebinda, źródło: CKiS

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *