Kultura

Mikołajowy Maraton Zumby dla dzieci

2 grudnia gorąca zumbowa atmosfera ponownie rozgrzeje całą Skawinę! Zapraszamy na Mikołajowy Maraton Zumby dla dzieci, który będzie wstępem do głównego wydarzenia – Mikołajowego Maratonu Zumby 2023. Startujemy o godz. 14.30. Przez godzinę parkietem zawładną juniorzy. Miłość do zumby będą podsycać w nich wspaniałe instruktorki: Alicja Ożóg, Patrycja Tarasiuk-Kucharska oraz Monika Giza.

Alicja Ożóg – licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr,  Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra.  Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc taniec towarzyszki pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach. Od wielu lat współpracuje z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, prowadząc zajęcia Zumba Kids & Junior dla dzieci i młodzieży.

Patrycja Tarasiuk-Kucharska – instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba oraz tańca towarzyskiego. Na stałe współpracuje z CKiS prowadząc zajęcia zumby dla dzieci w 5 grupach wiekowych. Od piątego roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa i wspaniali ludzie. „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby. Nie wyobraża sobie życia bez Zumby i uśmiechu.

Monika Giza – licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids, Fitness oraz Ritmo do Brazil. Podczas zajęć, zawsze uśmiechnięta, zaraża swoją pozytywną energią kursantów. Kocha dzieci i spełnia się, pokazując najmłodszym, że zawsze warto spełniać marzenia i iść do przodu.

MIKOŁAJOWY MARATON ZUMBY DLA DZIECI

2 GRUDNIA 2023 R. (SOBOTA), GODZ. 14.30 – 15.30

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA W SKAWINIE (UL. KONSTYTUCJI 3 MAJA 4)

Bilety w cenie 20 zł od osoby :

  • od 30 października 2023 r. do godz. 14.00 1 grudnia 2023 r. do nabycia w internecie pod adresem: www.kbfbilety.krakow.pl w cenie 20 zł od osoby.
  • od dnia 1 grudnia 2023 od godz. 16.00, do dnia 2 grudnia 2023 w kasie Basenu Camena (płatność gotówką, kartą lub voucherem), w godzinach:
    • 1 grudnia od 16.00 do 21.00,
    • 2 grudnia od 10.00 do 18.00.

Bilety w cenie 10,00 zł od osoby (cena obowiązuje do 3 listopada), dla uczestników sekcji CKiS – Zumba Kids & Junior rozprowadzane będą wg poniższego trybu:

  • Do 3 listopada 2023 prowadzona jest rezerwacja biletów w systemie Sportbm,
  • Sprzedaż zarezerwowanych wcześniej biletów odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej Sportbm,
  • Po zrealizowaniu płatności bilety będą do odbioru u instruktora prowadzącego zajęcia Zumba Kids & Junior.

Liczba miejsc ograniczona. Udział w maratonie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia.

Nie przegapcie mikołajowego zumbowego szaleństwa!

Regulamin VII Mikołajowego Maratonu Zumby i Mikołajowego Maratonu Zumby dla dzieci

Rodo_wizerunek_niepełnoletni

Ewa Przebinda, źródło: CKiS

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *