Kultura

Zapraszają na herbatę z cynamonem

Zapraszamy na klimatyczny koncert wyjątkowego, utalentowanego i wrażliwego wykonawcy – Mateusza Pierożka. Koncert pachnący aromatyczną herbatą i bułeczkami z cynamonem – jak spotkanie z przyjacielem w jesienny wieczór.

Mateusz Pierożek – młody wokalista, obdarzony wyjątkową osobowością sceniczną. Jest laureatem wielu konkursów i przeglądów, ostatnio uhonorowany II miejscem w kategorii 9-15 lat podczas Dębica Open Festiwal 2023 oraz wyróżnieniem w duecie z Julią Dąbrowską podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Gdynia Open 2023. Wokalista zespołu TANTO szkoli swoje umiejętności pod opieką instruktorek Małgorzaty i Katarzyny Szybisty. W swoim artystycznym dossier ma także intrygującą przygodę z filmem „Kler” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

Podczas koncertu „Herbata z cynamonem” podzieli się ze słuchaczami tym, co mu w duszy gra. A grają nuty głębokie, nastrojowe, melancholijne, lecz z istotnym przekazem. Na recital złożą się utwory polskie i zagraniczne, ważne dla wykonawcy, którymi chce podzielić się z publicznością.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 29 października, o godzinie 17.00 do Pałacyku „Sokół”.

Wstęp wolny.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *