Kultura

II spotkanie z niespodzianką

6 kwietnia w Domu Ludowym w Woli Radziszowskiej odbyło się II spotkanie z niespodzianką dla seniorów z Woli Radziszowskiej. Podczas spotkania przygotowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Doliny Cedronu bawiło się ponad 120 seniorów. 

W programie wydarzenia znalazło się przedstawienie „Szansa na sukces” podczas którego swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali członkowie Stowarzyszenia Miłośników Doliny Cedronu. Członkowie stowarzyszenia wcielili się w gwiazdy muzyki, na scenie można było zobaczyć: Agnieszkę Chylińską, Dodę, Kajrę i Sławomira, Marylę Rodowicz i Demisa Roussosa. To oni oceniali występy kolejnych uczestników „Szansy na sukces”. W roli uczestników wystąpili m. in.: znudzony urzędnik, góralka, senioralne małżeństwo, malarz pokojowy, cyganka, i zespół ludowy „Mazowsze” z Woli Radziszowskiej. Zwycięzcy „wyjechali” na wycieczkę w Wolańskie Bieszczady. Z jak ostatecznie się okazało, romantycznego wyjazdu zwycięzców przygotowano humorystyczną kronikę filmową. Całemu wydarzeniu towarzyszył poczęstunek przygotowany przez członków stowarzyszenia i zabawa taneczna która trwała do późnych godzin nocnych.

Wydarzenie pozwoliło na integrację lokalnej społeczności i pokazało, że organizacje społeczne na terenie naszej gminy potrafią bardzo skutecznie

aktywizować lokalne środowisko. Za każdym takim sukcesem stoją chęci, pomysł, a przede wszystkim „zgrany” zespół członków organizacji. 

Gratulujemy Stowarzyszeniu fantastycznej inicjatywy, i już nie możemy się doczekać kolejnych pomysłów!

Źródło: UMiG / Stowarzyszenie Miłośników Doliny Cedronu

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *