Kultura

Halo, halo! Mikołaju!

Grudzień wbrew pozorom zbliża się wielkimi krokami… a tym samym spotkanie dzieci z rozdającym prezenty dobrodusznym brodaczem w czerwonym stroju tuż, tuż… Zanim Święty Mikołaj dotrze do domów wszystkich dzieci chcemy naszych najmłodszych przygotować na to spotkanie. Tym dobrym wprowadzeniem będzie barwna, przepełniona piosenką i zabawnymi historiami opowieść „Halo! Halo! Mikołaju!” w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej theArt.

Od zarania dziejów  wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami.

Tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez obdarzoną lodowym sercem Królową Śniegu, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Oczywiście to widzowie odegrają tu istotną rolę w odnalezieniu Mikołaja. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk w asyście dzieciaków na szczęście uwolnią Świętego Mikołaja.

Jednak zadanie nie będzie takie łatwe, Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie.

Czy to się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Na tym wyjątkowym teatralnym spotkaniu, wszyscy na pewno będą dobrze się bawić, a przez doskonałą zabawę nawet uczyć. W mikołajowej historii znajdziemy wiele elementów edukacyjnych. Dzieci wspólnie nauczą się piosenki i zimowego tańca. Naprawdę warto spędzić z nami to grudniowe popołudnie, na które serdecznie zapraszamy całkiem małych i trochę większych widzów.

Spektakl interaktywny skierowany do dzieci w wieku 4-11 lat
Czas trwania: 50 min

Do zobaczenia 3 grudnia 2023 r. (niedziela) o godzinie 16.00, w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie, przy ul. Konstytucji 3 go Maja 4.

Zakup biletów online od 30 października poprzez stronę kbf:bilety

Ceny biletów

  • parkiet: 35,00 zł od osoby
  • widownia: 25,00 zł od osoby

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje zniżka w wysokości 20% od ceny biletu obowiązującej w danym sektorze.

Ceny biletów zniżkowych:

  • parkiet: 28 zł od osoby,
  • widownia: 20 zł od osoby

Liczba miejsc ograniczona!

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 12 276 34 64.

Marta Tyrpa, źródło: CKiS

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *