Kultura

Oryginalne melodie prosto z Gruzji

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy i niepowtarzalny koncert, porywający publiczność do Gruzji – kraju oryginalnej i pięknej muzyki, przesiąkniętej poetyką tamtejszych krajobrazów, dzikością natury oraz bezcennego, nieuchwytnego zapachu i aromatu zaklętego w bogactwie tamtejszych win. W tą podróż zabiorą nas: Katarzyna Plewniak – mezzosopran, Paweł Łukasik – altówka oraz Joanna Błażej-Łukasik – fortepian, słowo wiążące.

Podczas koncertu usłyszymy oryginalne melodie przywiezione prosto z Gruzji. Będą to kompozycje mało znanych w Europie twórców gruzińskich, przeplatane narodowymi, tradycyjnymi melodiami, a wszystko oplecione opowieścią o tym niezwykłym kraju.

Magii wieczoru dopełni degustacja gruzińskich win, których bukiet splata się z muzyką w jedną niezapomnianą podróż, zaklętą w dźwiękach, słowach i aromatach…

Zapraszamy w poniedziałek, 29 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 do Pałacyku „Sokół”.

Bilety w cenie 20 zł w sprzedaży od 12 grudnia w kasach CKiS:

  • w Kasie Basenu Camena (parter) – od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 7:00 do 21:00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  • w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed koncertem (płatność kartą, gotówką lub voucherem).

Wstęp bezpłatny na koncert dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół muzycznych I i II stopnia na podstawie okazanej legitymacji szkolnej.

Do zobaczenia!

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *