Wydarzenia

Jak płacić mniej za paliwo? Tankuj na hybrydowej stacji paliw Moya w Skawinie

Stacja mieści się na ul. Krakowskiej 23c (obok Lidla). Na stacji można zatankować benzynę 95, benzynę 98, olej napędowy, LPG. Standardowo opłatę można uiścić w kasie sklepu, która jest czynna od 6 do 21 od poniedziałku do soboty (niedziela – 8 do 20) jak i bezobsługowo za pomocą TANKOMATU który działa siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę. 

Dzięki temu, iż cały proces realizuje sam klient za pomocą tankomatu, w godzinach od 21 do 6 rano, paliwo ON oraz Pb95 w tych godzinach jest tańsze o 10 groszy! Obsługa jest prosta i bezpieczna. Jeśli klient będzie miał problemy z zatankowaniem, można skorzystać z infolinii.

ZOBACZ, JAK KORZYSTAĆ Z TANKOMATU

https://moyaexpress.pl/jak-tankowac

Na stacji paliw można płacić kartą i gotówką, a także za pomocą karty flotowej. Wybierając pierwszą opcję klient zapłaci jedynie za faktycznie zatankowane paliwo, nawet jeśli limit ustawiony wcześniej był wyższy. Dokonując płatności gotówką, banknoty należy wkładać pojedynczo do tankomatu, po czym rozpoczynamy tankowanie, Tankomat nie wydaje reszty. Jeśli jednak zatankujemy za mniej, tankomat wyda na paragonie KOD NADPŁATY ważny przez 120 dni.

Obecnie nie ma możliwości tankowania Lpg za pomocą tankomatu w godzinach kiedy nie jest czynna kasa sklepu.

Tekst sponsorowany

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *