Kultura

Jajmark na rynku

Święta Wielkanocne są niezwykle barwne i mają bogatą tradycję obrzędową. Dla chrześcijan są to najbardziej radosne dni w roku, które wieńczą okres Wielkiego Postu. Wielkanoc jest świętem ruchomym, obchodzonym co roku w innym terminie. Tegoroczne Święta wypadają bardzo wcześnie, gdyż już 31 marca w Niedzielę Wielkanocną zasiądziemy całymi rodzinami do uroczystego śniadania.

Dlatego też chcąc zdążyć na czas, by jak najwcześniej wprowadzić Was w magiczny nastrój, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie już dzisiaj zaprasza na JAJmark Wielkanocny, który odbędzie się na skawińskim Rynku 24 marca (niedziela) w godzinach od 10.00 do 18.00.

Kiermasz jak zawsze będzie okazją do zaprezentowania i sprzedaży wyrobów rękodzielniczych, dekoracyjnych, produktów regionalnych oraz wszelkich innych rzeczy powiązanych ze zbliżającymi się Świętami.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie happening „WYLĘGARNIA pomysłów” podczas którego aktywnie będą mogli spędzić czas nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kiermaszu w roli wystawcy, prosimy o kontakt z Działem Realizacji Projektów Kultury do dnia 15 marca (piątek), tel. kontaktowy 12 276 34 64, email: monika.fliszewska@ckis.pl . Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Do zobaczenia!

Monika Fliszewska, źródło: CKiS

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *