Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1684 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 22 sty 2020, 22:12

"Tajne" spotkanie w Valeo?

Telewizja Skawina informuje o "tajnym" spotkaniu w Valeo. Miało się odbyć w środę i miały w nim wziąć udział władze gminy i radni. Nie zostali zaproszeni mieszkańcy i media.

Telewizja podaje, że nie dotarła do powodów pominięcia strony społecznej, ale ujawnia pismo, które wpłynęło do biura Rady Miejskiej:

"Szanowni Państwo, Spotkanie ma charakter zamknięty i odbywa się na terenie zakładu produkcyjnego bez udziału mediów oraz bez rejestracji materiału. Prezentowane oraz omawiane treści w wielu miejscach będą zawierały informacje poufne stanowiące tajemnice przedsiębiorstwa, dlatego nagrywanie lub utrwalanie informacji wiąże się z ryzykiem ujawnienia danych objętych tajemnicą przedsiębiorstwa oraz tajemnicą przedsiębiorcy. Wobec powyższego spotkanie jest objęte całkowitym zakazem nagrywania obrazu, dźwięku oraz fotografowania".

Źródło: Telewizja Skawina, fot. obrazek ilustracyjny

 

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (4)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Skawiniak | Dodane: Poniedziałek, 27 sty 2020, 11:30

A jak na Jagielni ktoś radośnie palił liście i zatruł całą okolicę to wtedy nikt z SAS się nie interesuje. Do własnego gniazda się nie s.ra!

Autor: k | Dodane: Sobota, 25 sty 2020, 22:49

Do Pana heh. Późno się Pan połapał. Nie wiem ile Pan ma lat, ale ja będą jeszcze w liceum odkryłem to już po dwóch latach interesowania się polityką.

Autor: Prawy | Dodane: Piątek, 24 sty 2020, 16:48

Nie cierpię bratać się z "braćmi" ze wschodu.

Autor: heh | Dodane: Piątek, 24 sty 2020, 09:40

Heh czytając treść tego newsa, dochodzę do wniosku że prócz wyborów, a co za tym idzie że każdy człek może zdecydować o tym kto dostanie się do rady miasta i zostanie burmistrzem....i nic po za tym! teraz wychodzi prawda! Ludzie zrozumcie w końcu że nikt z Wami się nie liczy, co chwila podwyżki opłat itd. Władze Skawiny ustalają po tajemnie nie wiadomo co, były protesty a tutaj nawet nie wiadomo czy one dały jakiś tam skutek, o czym zapewne sie nie dowiemy, nie dowiemy się tez na ile nasza gmina jest zadłużona, dlaczego nadal nie powstaje rondo w sidzinie?! tak na prawdę życie obecnie sprowadza się do tego że masz iśc do pracy której jest teraz wszędzie pełno, bratać sie z "braćmi" ze wschodu, płacić ciągle rosnące rachunki, konsumować, konsumować, i głosować, i nadal żyć w przekonaniu że w tym mieście klasa robotnicza zawsze będzie miała najwięcej do powiedzenia! HAHAHA

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze