Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1632 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Piątek, 12 cze 2015, 22:11

"Ja Małopolska" - razem po zwycięstwo!

Startuje kampania "Ja Małopolska" - takiej promocji regionu jeszcze nie było. Zamiast koncentrować się wyłącznie na pięknych krajobrazach, "Ja Małopolska" pokazuje pozytywne cechy mieszkańców województwa, którzy będą mogli przetestować swoją wiedzę, kreatywność... i zdolność do współpracy. W organizowanym konkursie Małopolanie walczą o nagrody nie tylko dla siebie, ale i swojego powiatu.

mFot 01

- "Ja Małopolska" to uniwersalne hasło, z którym może zidentyfikować się każdy. Podkreśla, że nasz region to nie tylko teren, ale przede wszystkim wspólnota mieszkańców - mówi Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego.

Kampania Województwa Małopolskiego składa się z dwóch etapów. Pierwszy to konkurs internetowy, drugi - Małopolskie Kino Letnie. Kampania startuje 11 czerwca - wtedy właśnie rusza etap internetowy, który potrwa do 2 lipca. Na uczestników na stronie www.jamalopolska.pl czeka quiz sprawdzający wiedzę o regionie i władzach samorządowych oraz dwa kreatywne zadania: przesłanie zdjęcia lub filmu ukazującego piękno regionu, z którego dany uczestnik pochodzi. Warto zajrzeć także na Fanpage Małopolski na Facebooku (https://www.facebook.com/lubiemalopolske), gdzie na bieżąco podsumowywana będzie rywalizacja między uczestnikami i powiatami.

mFot 02

- Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Małopolski do zabawy. Pokażcie jak wspaniali i kreatywni ludzie tworzą sukces naszego regionu. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników! - kontynuuje Marszałek Sowa.

Ważnym aspektem kampanii jest nauka poprzez zabawę. Województwo Małopolskie - pomysłodawca i organizator, zamierza pokazać, jak ważną rolę w budowaniu regionalnej wspólnoty odgrywa samorząd.

mFot 03

Rywalizacja małych ojczyzn

Nowoczesne smartwatche Samsung Gear 2 Neo oraz zestawy gadżetów to nagrody dla osób, które zdobędą najwięcej punktów w konkursie. Na tym jednak rywalizacja się nie kończy.

Punkty uczestników będą sumowane, dając wynik dla powiatu, w którym mieszkają. Te z najlepszymi wynikami odwiedzi w okresie wakacyjnym Małopolskie Kino Letnie, w ramach którego będzie można nie tylko obejrzeć dobre filmy, ale też wziąć udział w wielu konkursach. Im więcej mieszkańców z danego powiatu weźmie udział w konkursie, tym większe ma on szanse na zwycięstwo. - To zdolności organizacyjne uczestników i ich umiejętność działania w grupie zadecydują o tym, gdzie przyjedzie Małopolskie Kino Letnie. Tak zaplanowana rywalizacja pozwala poczuć się odpowiedzialnym za swoją małą ojczyznę - dodaje Marszałek Małopolski.

mFot 04

Warto dodać, że kampania "Ja Małopolska" wpisuje się też doskonale w ogólnopolskie obchody 25-lecia istnienia samorządu terytorialnego. Przypomnijmy, ćwierć wieku temu, 27 maja, po raz pierwszy w powojennej historii naszego kraju odbyły się wybory samorządowe.

mFot 05

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt:
Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków
tel. 12 616 09 55
tel. 501 116 790
fax: 12 430 02 54
e-mail: bprasowe@malopolska.mw.gov.pl


W załączniku do niniejszej informacji prasowej znajdą Państwo:
? Logotyp kampanii "Ja Małopolska";
? Zestaw zdjęć możliwych do wykorzystania w ewentualnej publikacji.

Przydatne linki:
Strona "Ja Małopolska" - www.jamalopolska.pl  
Fanpage Małopolska - https://www.facebook.com/lubiemalopolske
Film promujący kampanię "Ja Małopolska" - https://www.youtube.com/watch?v=esKD2RH0d2k
Film promujący konkurs "Ja Małopolska" - https://www.youtube.com/watch?v=oqE7Zn-6IcY

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: piotr | Dodane: Piątek, 2 paź 2015, 19:39

A słyszeliście o nowej stronie www.Skawina.com

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze