Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 687 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 21 gru 2021, 22:14

Złodziej ukradł... znaki

Złodziej ukradł... znaki

Ktoś wykazał się wyjątkową pomysłowością i lekkomyślnością. Jakie musiało być zaskoczenie mieszkańców Radziszowa, gdy z CPR-ów zniknęły... znajdujące się nad drogą oświetlone znaki informujące kierowców o przejściu dla pieszych i rowerzystów. Równie zaskoczeni byli policjanci, którym UMiG zgłosił tę niecodzienną kradzież.

Ciągle zadajemy sobie pytanie: czy ta dewastacja wydała się komuś zabawna? Czy może planuje sprzedać znaki w skupie metalu? Te i inne pytania na pewno zadadzą policjanci, gdy już namierzą wandala. Jeżeli ktoś z Was widział osobę demolującą znaki w Radziszowie lub pakującą je do auta (pieszo daleko by z nimi nie zaszedł, ważą całkiem sporo) dajcie znać Komisariatowi Policji w Skawinie.

UMiG apeluje także do pieszych, rowerzystów i kierowców. Uważajcie w Radziszowie i zachowajcie większą niż zwykle ostrożność w rejonach przejścia dla pieszych.

Złodzieju i wandalu. Naraziłeś właśnie wielu mieszkańców Radziszowa na niebezpieczeństwo. Jeśli ukradłeś znaki dla zysku, to będzie ciężko Ci je sprzedać i szczerze wątpimy, że zostaną przyjęte w skupie metalu. Jeżeli ukradłeś je dla zabawy, to gratulujemy poczucia humoru. Wszyscy się uśmialiśmy. A teraz oddaj znaki. Kto wie, może wtedy kara będzie mniejsza?

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze