Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 298 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Czwartek, 12 lis 2020, 14:56

Wypożycz samochód i jedź przed siebie

Wypożycz samochód i jedź przed siebie

Wypożyczalnie samochodów walczą o klienta licznymi dodatkami, w tym usługami opcjonalnymi poprawiającymi komfort usługi wynajmu. Poza promocjami sezonowymi na konkretne samochody występują rozmaite akcje niższych cen w pakiecie, przy dłuższym wynajmie itp. Stali klienci także mogą liczyć na rabaty, podobnie jak za polecenie wypożyczalni. Kiedy się odważysz raz, skorzystasz, to z pewnością nie będzie to twój ostatni raz.

Ciesz się jazdą

Przyjemność prowadzenia samochodu nie musi ograniczać się do jazdy własnym autem. Wynajem samochodu to nie majątek, a dostępność samochodów pozwala wybrać najlepszy i najbardziej optymalny samochód do potrzeb, bez względu na to czy jest to rodzinny wyjazd, delegacja służbowa, dojazd do pracy, czy jakakolwiek inna okazja. Jeśli nie wiesz jak  wynająć auto, gdzie i który model wybrać personel wypożyczalni z pewnością ci pomoże, także internet wskaże odpowiedni adres. W zależności od tego czy ważniejsza jest cena czy jakość jazdy i auta wypożyczysz samochód na miarę potrzeb. Musisz się jednak liczyć z tym, że wynajem na dobę czy dwie nie będzie tani w odróżnieniu od wynajmu na tydzień czy kilka tygodni. Zasady cennika są w wypożyczalniach bardzo podobne do branży hotelarskiej. Im wcześniej rezerwujemy samochód tym cena może być niższa, im dłuższy okres najmu tym niższa stawka dobowa.

Bazowa stawka za wynajem

Przeglądając cenniki wypożyczalni samochodów zazwyczaj oglądamy jedynie ceny w stawkach bazowych. Od nich można uzyskać rabaty wynajmując samochód na przykład nie na siedem a dziesięć dni, jak też możemy zapłacić więcej doposażając samochód w dodatkowy bagażnik na dach, czy fotelik dziecięcy. Prócz doposażenia wykupić można także szereg usług opcjonalnych jak chociażby profesjonalna pomoc w podroży, dodatkowe ubezpieczenie, winieta na dany kraj, możliwość oddania samochodu w wybranym przez klienta miejscu i czasie, brak konieczności dotankowania pojazdu i wiele innych.

Przed wynajmem

Zanim zdecydujemy się na konkretna wypożyczalnię dobrze jest wszystkie koszty skalkulować. Niektóre oferty mogą w cenie zawierać to co w innych propozycjach jest opcją płatną dodatkowo. Przez takie zabiegi wypożyczalnie wydają się być tańsze, bardziej atrakcyjne, jednak jeśli zliczymy koszty dodatkowe okaże się iż oferta ta wcale nie jest tak atrakcyjna na jaka wyglądała na pierwszy rzut oka. Bezwzględnie przed wynajmem dobrze jest przeanalizować kilka ofert, sprawdzić opinie klientów o danych wypożyczalniach, przeliczyć koszty. Podejrzenia winno wzbudzić również ukrywanie regulaminów i cenników. Dokument te winny być udostępnione klientom bez ograniczeń, podobnie jak cały system dostępności i rezerwacji floty pojazdów. Obecnie coraz rzadziej rezerwujemy samochody na telefon lub osobiście, a częściej robimy do online.

Materiał partnera

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze