Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 369 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Poniedziałek, 4 lip 2022, 18:21

UMiG i CKiS razem przy organizacji 79. Tour de Pologne

UMiG i CKiS razem przy organizacji 79. Tour de Pologne

Do ostatniego, finałowego etapu 79. Tour de Pologne został już nieco ponad miesiąc. Najlepsi kolarze świata wystartują sprzed siedziby Valsir Polska i pojadą na skawiński rynek, gdzie zatrzymają się na kilka minut. Trasa będzie wiodła przez Radziszów, Rzozów, Gołuchowice, Polankę Hallera, Krzęcin, Wielkie Drogi i Jaśkowice.

79. Tour de Pologne w gminie Skawina to nie tylko sam wyścig, lecz także wydarzenia na Rynku i na Błoniach, które uświetnią całą imprezę i sprawią, że największe w Polsce święto kolarstwa potrwa cały dzień. W organizację tego wielkiego przedsięwzięcia będzie zaangażowany zarówno Urząd Miasta i Gminy jak i Centrum Kultury i Sportu. Burmistrz Norbert Rzepisko oraz dyrektor Tomasz Stawowy podpisali porozumienie przypieczętowujące współpracę obu instytucji.

- Cieszymy się niezmiernie, że ten ostatni etap trafił do nas. Cieszymy się bardzo ze współpracy z panem Langiem i panem Niemcem. Jestem wdzięczny wszystkim partnerom, którzy pojawili się w ramach współpracy przy organizacji finałowego etapu. Mam na myśli 30-letnie Centrum Kultury i Sportu, które jest naszym organizatorem wszelkich spraw związanych z organizacją tego wielkiego wydarzenia. Wielkie podziękowania dla wszystkich firm, które z nami współpracują z Valsir Polska na czele - mówi burmistrz Norbert Rzepisko.

- 5 sierpnia spotykamy się już o godzinie 12:00, startujemy zabawami, animacjami, pokazami trialu rowerowego i wieloma innymi atrakcjami dla dzieci. Oczywiście widzimy się w strefie food trucków i w strefie zabaw dla dzieci. Nieco później, gdy wystartuje wyścig zapraszamy do strefy kibica, gdzie będzie można kibicować kolarzom oglądając wyścig na dużym telebimie. Cały rynek zamieni się w jedną wielką strefę kibica ze stoiskami naszych pozostałych sponsorów i partnerów. To oczywiście nie wszystkie atrakcje, które planujemy - zachęca dyrektor CKiS Tomasz Stawowy.

Źródła: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze