Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 2595 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Piątek, 24 paź 2014, 12:00

Skuteczny pościg za włamywaczami

Skuteczny pościg za włamywaczami

16 października około godziny 4.30 policjanci skawińskiego Komisariatu patrolujący ulicę Popiełuszki zauważyli trzech zamaskowanych mężczyzn. Na widok radiowozu mężczyźni zaczęli uciekać.

- Jak się okazało chwilę wcześniej włamali się do obiektu handlowego i skradli tam pieniądze oraz artykuły spożywcze. Policjanci podjęli za nimi pościg ulicami osiedla Kościuszki. Dwóch z nich schroniło się w jednym z mieszkań na tym osiedlu, natomiast trzeci schował się w zaroślach ul. Spacerowej. W trakcie ucieczki sprawcy porzucili plecak z rzeczami pochodzącymi z włamania, który został zabezpieczony przez policjantów. Dwóch sprawców zatrzymano od razu w mieszkaniu, antomiast do poszukiwania trzeciego sprawcy wezwano przewodnika z psem tropiącym. Mężczyzna ten również został szybko zatrzymany. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu - opowiada Grzegorz Hajto, komendant skawińskiej policji.

Zatrzymani usłyszeli zarzut dokonania włamania. Za przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat więzienia. Sprawa znajdzie swój finał w Sądzie Rejonowym w Wieliczce. 

 

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze