Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 2313 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 23 paź 2019, 06:35

Setne urodziny pani Anieli Szczyrbak

Setne urodziny pani Anieli Szczyrbak

12 października, pochodząca z Woli Radziszowskiej, pani Aniela Szczyrbak obchodziła setne urodziny. Jubilatka odebrała z rąk burmistrza Norberta Rzepisko życzenia, kwiaty oraz upominki. Wraz z burmistrzem panią Zofię odwiedziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Pazdan.

Burmistrz Norbert Rzepisko przekazał również listy gratulacyjne od premiera Mateusza Morawieckiego oraz od wojewody Piotra Ćwika. Ponadto z okazji tego szczególnego jubileuszu burmistrz przekazał naszej jubilatce list gratulacyjny, w którym m.in. napisał:

"...niewielu ludziom dane jest świętować tak piękny jubileusz. Niewielu też los dał możliwość objąć jednym życiem tak wiele fascynujących, choć czasami również tragicznych wydarzeń, jakie niósł naszemu krajowi i każdemu z nas, jego mieszkańców, burzliwy wiek XX.

Tak, jak zmieniały się losy naszej dużej ojczyzny Polski i małej ojczyzny Skawiny, tak i nasze osobiste losy podlegały zmianom i nieoczekiwanym zwrotom. Swoje piętno odciskały na nich wydarzenia mniej lub bardziej wzniosłe, mniej lub bardziej szczęśliwe. Jedno jest pewne: były to czasy ciekawe, w których byliśmy świadkami rzeczy niezwykłych.

W ten sposób patrząc na Pani dzisiejszy jubileusz, myślę z uznaniem i podziwem o tych stu, przeżytych przez Panią latach, obejmujących całą epokę naszych dziejów wspólnych, ale przede wszystkim Pani osobistych, to naprawdę chwila piękna i szczególna...".

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (2)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: kk | Dodane: Piątek, 25 paź 2019, 13:12

Wszystkiego najpiekniejszego i kolejnych stu lat.

Autor: Sidor | Dodane: Środa, 23 paź 2019, 09:54

To życzę zdrowia. I - dwieście lat dwieście , lat niech żyje żyje nam...

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze