Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 295 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Poniedziałek, 22 mar 2021, 13:57

Rzozów ma salę gimnastyczną

Rzozów ma salę gimnastyczną

Przy szkole podstawowej w Rzozowie powstała sala gimnastyczna. To ostateczne rozwiązanie problemu braku miejsca do zajęć wychowania fizycznego w placówce.

Dzieci i młodzież mogą zagrać w najpopularniejsze sporty drużynowe takie jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka oraz piłka ręczna. Sala wyposażona jest także w drabinki, nagłośnienie, trybuny, elektroniczną tablicę do wyświetlania wyników oraz cały niezbędny sprzęt sportowy składający się na nowoczesną salę na miarę XXI wieku.

Oprócz sali gimnastycznej w piętrowym budynku znajdują się także szatnie, toalety oraz winda. Cała inwestycja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W ramach inwestycji powstała także kanalizacja deszczowa, sanitarna, drogi, place i chodniki. Wokół nowego budynku posadzono drzewa oraz żywopłot. Do sali gimnastycznej można dostać się zarówno bezpośrednio z wnętrza szkoły (oba budynki zostały połączone) jak i z zewnątrz korzystając ze schodów lub wygodnego podjazdu.

Budowa została dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej "Sportowa Polska" - edycja 2018.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze