Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 596 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Piątek, 19 cze 2020, 19:19

Potrzebna krew!

Potrzebna krew!

W związku z wyjątkową sytuacją związaną z pandemią i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych, zwracamy się do Honorowych Dawców Krwi o zgłaszanie się do RCKiK w celu oddania krwi. Trudny czas epidemii to dobra okazja, żeby zmobilizować się i pomagać. Każda kropla krwi ratuje ludzkie życie!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie apeluje o oddawanie krwi do krwiodawców we wszystkich grupach krwi. Zwracamy się z apelem  do Honorowych Dawców Krwi  oraz kandydatów na Honorowych Dawców Krwi o zgłaszanie się do Centrum na ul. Rzeźniczej 11 lub wybranego Terenowego Oddziału RCKiK w celu oddania krwi. Apelujemy o oddawanie krwi, ponieważ jest ona potrzebna szczególnie teraz.

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe świadectwo odpowiedzialności społecznej. Jesteście wolontariuszami w walce z koronawirusem, pomagacie pacjentom i przyczyniacie się do ratowania ich zdrowia i życia. Na stronie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zamieszczone są informacje dotyczące bieżącego stanu zapasów krwi i jej składników.

Źródło: Klub HDK w Skawinie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze