Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 622 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 13 maj 2020, 15:30

Ponad 70 mandatów, cztery zabrane prawa jazdy

Ponad 70 mandatów, cztery zabrane prawa jazdy

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, w miniony weekend, na drogach powiatu krakowskiego skontrolowali ponad 130 pojazdów i ujawnili 97 naruszeń w ruchu drogowym. Nałożyli ponad 70 mandatów karnych, a 4 kierujących pozbawili prawa jazdy. 

Znaczący wzrost ruchu można było zaobserwować w miniony weekend. W okresie od 8 do 10 maja br. na drogach powiatu krakowskiego policjanci skontrolowali ponad 130 pojazdów, ujawniając przy tym 97 wykroczeń w ruchu drogowym. Czterem kierującym mundurowi odebrali prawo jazdy, z czego 2 za kierowanie w stanie nietrzeźwości, a pozostałym za przekroczenie dozwolonej prędkości o 50 km/h w terenie zbudowanym. W trakcie kontroli policjanci zatrzymali też 18 dowodów rejestracyjnych, wobec stwierdzenia nieprawidłowości w stanie technicznym kontrolowanych pojazdów.

W wyniku ujawnionych naruszeń policjanci nałożyli ponad 70 mandatów karnych, w pozostałych przypadkach zastosowali pouczenia. W tym czasie  na drogach powiatu krakowskiego doszło też do 12 kolizji drogowych.

Źródło: KPP w Krakowie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze