Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1989 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Czwartek, 14 maj 2015, 20:01

Polak potrafi, czyli projekt "Prosto do pasieki"

Polak potrafi, czyli projekt

Kochani, wystartowaliśmy z projektem, którego celem jest ratowanie pasieki, rozwój populacji pszczoły miodnej, edukacja w tym zakresie... Prosimy o wsparcie tego projektu, a dla wspierających czekają atrakcyjne nagrody. Chcesz wypocząć u nas, posmakować cudów z pasieki, mieć swój udział w pasiece? Zapraszamy na stronę POLAK POTRAFI - do projektu "Ginące cuda w pasiecie uratować się uda".

Zdajemy sobie sprawę, że kwota, którą chcemy zebrać jest duża, dlatego tym bardziej doceniamy wszystkich darczyńców - również tych wpłacających symboliczną złotówkę. Pamiętajcie! Każda wpłata jest ważna i przybliża nas do sukcesu. Natomiast jeżeli nie zbierzemy zakładanej kwoty, wszystkie wpłaty zwrócone będą darczyńcom. Dlatego nie ma ryzyka - nic nie stracicie. Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne nagrody. Dziękujemy z pełni serca Wam, Waszemu zaangażowaniu w projekt "Ginące cuda - z pasieki uratować się uda". Dziękujemy za fundusze i dlatego nagradzamy Was.

Przygotowane nagrody są praktyczne. Pyszny naturalny miód, pięknie przygotowane wazoniki, praktyczne torby ekologiczne - to tylko część z nich. Przygotowaliśmy także nagrody, dzięki którym możecie wraz z Waszymi rodzinami wypocząć, spędzić pewien czas na naszym Gospodarstwie w naszej pasiece. Będzie to czas, który możecie poświęcić na wypoczynek, edukację pszczelarską, podpatrywanie świata przyrody - w tym także pszczół. Nagrodzonych pobytem u nas zapraszamy, naładujcie swoje baterie.

Kochani jeżeli znacie, macie na myśli osoby, które lubią miód, pszczoły nie są im obojętne, uwielbiają wypoczywać w blisko z naturą - to ta informacja jest dla nich. Proszę przekażcie im informacje od nas - dajcie im namiary na nas.

http://www.jaskowice.agro.pl, https://www.facebook.com/jaskowiceagro

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze