Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 967 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Poniedziałek, 5 lip 2021, 18:29

Pani Stefania Kurando obchodziła setne urodziny

Pani Stefania Kurando obchodziła setne urodziny

19 czerwca pochodząca z Borku Szlacheckiego pani Stefania Kurando obchodziła setne urodziny. Jubilatka odebrała z rąk burmistrza Norberta Rzepisko specjalne życzenia, kwiaty oraz upominki. Wraz z burmistrzem panią Stefanię odwiedziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Pazdan.

Burmistrz Norbert Rzepisko przekazał również listy gratulacyjne od premiera Mateusza Morawieckiego oraz od wojewody małopolskiego Łukasza Kmity. Ponadto z okazji tego szczególnego jubileuszu burmistrz przekazał jubilatce list gratulacyjny, w którym m.in. napisał:
 
"...niewielu ludziom dane jest świętować tak piękny jubileusz. Niewielu też los dał możliwość objąć jednym życiem tak wiele fascynujących, choć czasami również tragicznych wydarzeń, jakie niósł naszemu krajowi i każdemu z nas, jego mieszkańców, burzliwy wiek XX.
 
Tak, jak zmieniały się losy naszej dużej ojczyzny Polski i małej ojczyzny Skawiny, tak i nasze osobiste losy podlegały zmianom i nieoczekiwanym zwrotom. Swoje piętno odciskały na nich wydarzenia mniej lub bardziej wzniosłe, mniej lub bardziej szczęśliwe. Jedno jest pewne: były to czasy ciekawe, w których byliśmy świadkami rzeczy niezwykłych.
 
W ten sposób patrząc na Pani dzisiejszy jubileusz, myślę z uznaniem i podziwem o tych stu przeżytych przez Panią latach, obejmujących całą epokę naszych dziejów wspólnych, ale przede wszystkim Pani osobistych, to naprawdę chwila piękna i szczególna...".

Źródło: USC

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze