Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 267 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 21 gru 2021, 22:17

Odmienili życie potrzebujących

Odmienili życie potrzebujących

Święta to szczególny czas, kiedy szerzy się dobro, a za sprawą otwartych serc, czyjeś życie może się odmienić. W tym roku stało się tak dzięki Rodzicom i pracownikom Oddziałów Przedszkolnych w Facimiechu, którzy odmienili święta jednej ze skawińskich rodzin - podopiecznych Fundacji Dar Serca.

Jest to szczególna rodzina, doświadczona przez los i zmagająca się z poważnymi problemami zdrowotnymi mamy i jej dzieci. Przez miesiąc w przedszkolu gromadzone były artykuły pierwszej potrzeby, jak żywność, artykuły higieniczne, środki czystości, koce, pościel czy ubrania. Ogromne zaangażowanie i ofiarność rodziców przedszkolaków pozwoliła przekazać potrzebującej rodzinie odkurzacz, kuchenkę mikrofalową, inhalator czy maszynkę do strzyżenia, a zebrane fundusze wystarczyły na zakup ekonomicznej drukarki, która w dzisiejszych czasach jest niezbędna w edukacji dzieci.

Najmłodsi członkowie rodziny zostali obdarowani artykułami plastycznymi, puzzlami i zabawkami.

15 grudnia przedszkolne elfy odwiedziły skawińską rodzinę i przekazały zebrane dary, wywołując tym samym wiele radości wśród członków rodziny. Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę osobom serdecznie dziękujemy za ogromne serce i jesteśmy pewni, że zebrane dary odmienią nie tylko święta, ale wprowadzą też odrobinę radości w codzienne życie tej rodziny.

Źródło: Przedszkole w Wielkich Drogach z oddziałem przedszkolnym w Facimiechu

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze