Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 82 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Sobota, 9 paź 2021, 13:39

Nowe boisko, plac zabaw i siłownia w Wielkich Drogach

Nowe boisko, plac zabaw i siłownia w Wielkich Drogach

Siłownia "pod chmurką", boisko wielofunkcyjne i plac zabaw. Nowoczesny teren rekreacyjny już czeka na mieszkańców Wielkich Dróg. 

Zdegradowaną i pustą do niedawna okolicę Szkoły Podstawowej w Wielkich Drogach wypełniło boisko wielofunkcyjne wraz z infrastrukturą rekreacyjną, która pozwala zagrać w najpopularniejsze gry zespołowe, takie jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna lub siatkówka. Teren jest oświetlony, co umożliwia zabawę również w godzinach wieczornych. 

Obok boiska powstał plac zabaw z poliuretanową nawierzchnią. Pojawiła się także siłownia "pod chmurką". Zadbano przy tym o elementy małej infrastruktury - na całym terenie znajdują się ławki, kosze na śmieci, nowe ścieżki oraz stojaki na rowery. Wokół atrakcji posadzono drzewa i krzewy, zbudowano także nowy parking.

Korzystanie z terenu rekreacyjnego w Wielkich Drogach jest całkowicie bezpłatne.

Inwestycja jest elementem projektu "Ogólnodostępna przestrzeń publiczna dla aktywizacji i integracji mieszkańców podobszarów rewitalizacji z terenów wiejskich Gminy Skawina - ITD i ITP", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze