Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 5560 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 18 lis 2014, 15:23

Norbert Rzepisko: Rywalizacja będzie wyrównana

Norbert Rzepisko: Rywalizacja będzie wyrównana

W głosowaniu na burmistrza Skawiny zwyciężył Paweł Kolasa (KW NMNG) zdobywając 5440 głosów, a co za tym idzie 35,47 proc. poparcia. Tuż za triumfatorem znalazł się jednak Norbert Rzepisko (KW PiS), który uzyskał 4756 głosów, a więc 31,01 proc. 30 listopada czeka nas druga tura.

Co poczuł kandydat Prawa i Sprawiedliwości po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych? - Dumę, dosłownie. Przekonałem wiele osób, żeby poparły moją osobę, a to nie jest proste. Paweł Kolasa startuje z innej pozycji niż ja. Udało mi się ponadto wygrać z dwoma poważnymi kandydatami, Anną Wąsowicz i Ryszardem Majdzikiem. Potem przyszło zmęczenie, ale teraz pozostaje kwestia opracowania założeń przed drugą turą.

Cześć mieszkańców gminy twierdzi, że głosy Anny Wąsowicz (22,04 proc.) może zyskać Paweł Kolasa, zaś Norbert Rzepisko przejmie te Ryszarda Majdzika (11,49 proc.). - Jeśli tak będzie to pogratuluję Pawłowi Kolasie. Dostrzegam jednak, że mieszkańcy gminy Skawina są zmęczeni tym, że przez 12 lat rządził pan burmistrz Adam Najder (przez ostatnie osiem lat z Pawłem Kolasą). Takie zmęczenie dało się odczuć u osób, z którymi rozmawiałem, a przez ostatnie kilka miesięcy spotykałem się z setkami mieszkańców gminy. Patrząc obiektywnie - ja gwarantuję zmiany. Nie mówię o rewolucji, ale o zmianie podejścia do mieszkańców gminy, o wsłuchaniu się w ich głos, o wprowadzeniu partycypacji, konsultacji społecznych? czyli zaproszeniu skawinian do rządzenia. Ludzie tymczasem mieli wrażenie, że nic od nich nie zależy, że samorządowcy oczekują od nich tylko tego, żeby przyszli na wybory i oddali swój głos - to widać po frekwencji wyborczej. Ja natomiast uważam, że wzorem innych miast, które otworzyły samorząd, trzeba zmienić podejście mieszkańców. Wiem, że ludzie oczekują tych zmian i niekoniecznie wszystkie głosy Anny Wąsowicz przejdą na Pawła Kolasę, jak i niekoniecznie wszystkie głosy Ryszarda Majdzika przejdą na mnie. Do tego co się dzieje podchodzę z pokorą i mam wrażenie, że rywalizacja będzie wyrównana. Różnica wyniosła ok. 500 głosów - to nie jest miażdżąca wygrana Pawła Kolasy i mam nadzieję, że losy głosowania będą się ważyć do samego końca. Nie zamierzamy odpuścić - deklaruje Norbert Rzepisko.

Pytając jednak wprost - jakie szanse na zwycięstwo daje sobie kandydat PiS? Sugerując się telefonami z pytaniami i gratulacjami, Norbert Rzepisko zaznacza, że szanse na zwycięstwo ma jednakowe, jak jego konkurent. - Na pewno będzie niższa frekwencja niż w pierwszej turze, zazwyczaj tak jest, poza tym może być choćby pogoda nieodpowiednia, więc będę apelować, żeby mieszkańcy uczestniczyli w wyborach. Niezależnie od tego kto miałby wygrać. Bo to jest zwycięstwo wszystkich skawinian. Znam Pawła Kolasę od lat, szanujemy się, myślę, że się lubimy. Jeśli wygra, będę pierwszą osobą, która zadzwoni do niego z gratulacjami.

Oczywiście o podzielenie się opinią na temat wyborów poprosimy również Pawła Kolasę. 

dg

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (86)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: ida | Dodane: Wtorek, 25 lis 2014, 17:40

Niech się pan nie martwi p.Kolasa nie ma z panem szans ! ;D

Autor: Obiektywny | Dodane: Poniedziałek, 24 lis 2014, 21:50

Panie Norbercie, debata zdecydowanie na +. Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety. Niech Pan walczy, my trzymamy kciuki i głosujemy. POWODZENIA!

Autor: ??? | Dodane: Poniedziałek, 24 lis 2014, 13:55

Rzepisko traci w sondarzach na placu targowym, ośrodku zdrowia i wszędzie w trakcie "zebrań" elektoratu geriatrycznego. Zniknęły jego plakaty i bannery. Kolasa rośnie w siłę.

Autor: Paweł | Dodane: Poniedziałek, 24 lis 2014, 08:24

Wczoraj byłem obecny na spotkaniu Pana Norberta w remizie OSP w Rzozowie. W sposób merytoryczny wytłumaczył nam założenia swojego programu, a co najważniejsze, jest on otwarty na sugestie ludzi. Mnie przekonał, dlatego mimo że głosowałem w 1 turze inaczej, ma mój głos.

Autor: MAX | Dodane: , 23 lis 2014, 20:18

do qwe z 19.11.2014, twoje obeznanie w sprawach gminy POWALA od kiedy to KOLASA był zastępcą burmistrza 8 lat , opamiętaj się On był powołany 3 lata temu na to stanowisko i przez te 3 lata praktycznie nic nie zrobił . Radnym był tylko w latach 1994-1998 i to wszystko czyli stare czasy. Natomiast N.Rzepisko jest radnym od 2006 r w latach 2010-2012 był przewodniczącym rady i dlatego że postawił się Najdrowi został odwołany. Obecnie jeżeli przegra jest radnym na kolejne 4 lata ponieważ ludzie obdarzyli go zaufaniem. A co z Kolasą , nawet nie pofatygował się walczyć o mandat radnego , widać że zależy mu na ludziach :) :) bardzo :)

Autor: Fred | Dodane: Sobota, 22 lis 2014, 14:29

do marcela, nie przesadzaj , jest nieudolny ,nie nadaje się na burmistrz, nie ma swojego programu ,nie wprowadzi zmian w UMIG to się zgadzam ale to wystarczy , troszku kultury na forum ja głosuje na p.Rzepisko

Autor: marcel | Dodane: Sobota, 22 lis 2014, 13:05

KOLASA TO HAM RZEPISKO WYGRAC MA !

Autor: Zbysiu | Dodane: Sobota, 22 lis 2014, 12:27

Dla mnie osoby korzystającej z internetu osoba Norberta Rzepisko jest bardziej realna. Pan Kolasa o internecie przypomniał sobie miesiąc przed wyborami i robi to całkowicie nieudanie. Pan Rzepisko i jego ludzi zrobili naprawdę świetną kampanię wyborczą, a ich strona wyboryskawina.pl jest rewelacyjna jak na taką mieścinę jak Skawinie. W niedzielę ( w dniu wyborów ) wieczorem pokazali organizację i byli szybsi i lepiej zorganizowani niż cała komisja i Urząd Miasta. A tym którzy pytają o odwołanie Pana Norberta to zapraszam do odsłuchania nagrania rady miejskiej i posłuchania za jakim chamstwem ze strony PO i Pana Najdera mieliśmy wtedy do czynienia. Podsyłam również link do bardzo starych publikacji Pana Norberta na salon24, w tym temacie. http://norbertrzepisko.salon24.pl/447410,dozynanie-watahy

Autor: Olo | Dodane: Piątek, 21 lis 2014, 23:22

do Sary, na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania http://www.wyboryskawina.pl/kandydaci/burmistrz/zyciorys.html http://www.gminaskawina.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=11246&menu_id=6 tu znajdziesz protokoły sesji , możesz sobie posłuchać co do realizacji programu wyborczego - nic się nie martw , wszystko jest wyliczone Ty tego nie odczujesz że dzieci będą miały bezpłatne dojazdy - porozmawiaj Sobie z "wyborcą "

Autor: mieszkaniec | Dodane: Piątek, 21 lis 2014, 20:11

ja jestem ciekawa jakich współpracowników sobie dobiorą Panowie.. mówi się na mieście że zastępcą Pana Norberta będzie Witold Grabiec natomiast Pana Kolasy Najder, Wąsowicz i Pan Ożóg (pociotek i rodzina) ciekawe...

Autor: MARCIN MOLENDEK | Dodane: Piątek, 21 lis 2014, 16:42

Popatrzmy na całość gminy mamy chodniki i ulice miasto się zminiło - i to jest racja ale miasta się zmieiniają dookoła przecież Skawina to nie Bieszczady czy dolny śląsk .Nie ma takiej gminy w województwie małopolskim gdzie było by tyle przemysłu co w Skawinie . Na tereni gminy działa parę tysiecy firm małych i średnich . Nie mówię o takich gigantach jak Valeo , Grana ,Lajkonik Bahlsen , Elektrownia , Vesuvius Nawet Niepołomice które dużo zrobiły przez ostatnie lata dzieki Kracikowi jeszcze nam nie dorównały. Z wszystkich zakładów idą ogromne podatki do gminy i co i nic . Chodniki fajna sprawa i ryneczek też fajna rzecz ale chdniki i rynki po wizualizacji to nawet spotykamy w górach gdzie nie ma takich fabryk jak w Skawinie . A co z resztą kasy nawet jak są dni Skawiny to jedna Pani obdzwania wszystkie firmy żeby się dołozyły do kosztów organizacji . A moze zaprosić tych którzy płacą podatki do gminy chociaż raz w roku na dni Skawiny i poczestować ich kawą i ciastkim każdy z przedsiębiorców poczułby wspólnotę z Gminą . Owszem zaprasza się kogo trzeba ale to jest garstka . Popatrzcie też na opinie o pewnych procedurach w urządzie każdy wie o co chodzi nie trzeba się rozwodzić . To nie przypadek też że obwodnicę oddaje się na tydzień przed wyborami . Niech wszyscy wiedzą jak dobrze rządzimy . Dawno dawno już obwodnice mają inne miasta dużo mniejsze np Bochnia Wieliczka a Skawina ma na wybory . Dlatego dam szansę nowemu człowiekowi myślę że wniesie dużo nowego dobrego klimatu do urządu .Nic nie tracę najwyżej zagłosuje na innego za cztery lata .

Autor: wyborca | Dodane: Piątek, 21 lis 2014, 14:02

Zamiast emocjonalnych pseudoargumentów, odsyłam do debaty wszystkich kandydatów na burmistrza Skawiny na porta InfoSkawina (http://www.infoskawina.pl/video-i-zdjecia-z-debaty-wyborczej-kandydatow-na-burmistrza-miasta-i-gminy-skawina/). Zachęcam, by porównać tam obu panów. Moim zdaniem p. Rzepisko jako jedyny mówił nie tylko, co zrobi, ale JAK ZROBI. Poza tym, moim zdaniem, wypowiadał się gładko i z szacunkiem dla wyborcy. Pana Kolasę odebrałem jako osobę wyniosłą, dla której wyborca liczy się tylko w dzień wyborów. Poza tym, pan Kolasa burmistrzem już był i miał czas, by się wykazać, dlatego trzeba dać szansę p. Rzepisko. Od razu zaznaczam, że nie jestem z PiSu. Pan Kolasa został powołany przez burmistrza Najder i będzie kontynuował jego działania. Pan Najder odszedł, bo prawdopodobnie nie miał już pomysłów na gminę, więc pan Kolasa będzie kontynuować ten plan, czyli brak pomysłów. Dlatego wspieram p. Rzepisko.

Autor: Sara | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 23:45

Jeżeli ktoś UCZCIWIE odpowie mi na 3 pytania to zagłosuję na P. Rzepisko 1. Jakie wykształcenie ma i jakiego wiodącego przedmiotu uczy w szkole p. Rzepisko? ? chodzi mi o tytuł magistra - czego??? Nie studia podyplomowe?.. 2. Jak zamierza zrealizować swój program wyborczy zawarty w komiksach i ulotkach ? gdyż połowa jest nie realna?. Np. obniżenie podatków czy bezpłatne przejazdy dzieci w gminie? kto za to zapłaci 3. Dlaczego został odwołany z funkcji przewodniczącego rady miasta?

Autor: Solo | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 23:10

tadek ,a ja słyszałem że Cię baba leje i to tak solidnie a że nie masz się na kim wyżyć to pierdoły piszesz.

Autor: do kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 23:02

Co taka mala, drobna blondynka jak ty moze wiedziec badz chociazby poprawnie przeczytac, bo o interpretacji kodeksu wyborczego nie wspominam nawet...

Autor: to prawda? ! | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 22:59

tadek, słyszałem że jestes pedofilem? nie oczerniaj innych a sam nie bedziesz oczerniany.

Autor: kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 22:30

Nie przekonam się, hihihi bo wygra Pan Kolasa :) a Ty się tak nie irytuj bo to śmieszne jest.

Autor: do kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 22:01

proszę Cię nie szczekaj, tylko poczytaj dowiedź się, nie wchodzi następna osoba z listy, obudź się człowieku. Wybory uzupełniające będą, zresztą się przekonasz.

Autor: kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 21:52

"Widać to Ty jesteś niedoinformowana. Jeśli Pan Rzepisko zostanie burmistrzem, nie ma z automatu radnego na jego miejsce, a są wyboru uzupełniające. Zanim cokolwiek napiszesz, sprawdź czy masz kompetentne informację, a nie pleć głupot." Wybory uzupełniające ! - I ty za nie zapłacisz!!!! Nigdy nie było uzupełniających do rady, wchodzi następna osoba z większą ilością głosów.

Autor: tadek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 20:43

do xxx nikt nie wspominal ze kryminalista jest z nazwiskiem rzepisko, widocznie nie znasz rodziny, poszukaj glebiej

Autor: Skawinianin | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 16:09

Tym zachowaniem Rzepisko pokazal, ze ma jaja! Nie dajmy sie sterowac przez bande oszustow bedacych w ukladach!

Autor: Ochodza do kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 15:58

Uff, myslalem, ze pisala to jakas normalna osoba. Jednak wiem teraz, ze jestes ******ka.:)

Autor: pankracy | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 15:56

Wielki plus dla Rzepisko, sowa zahamowal rozwój Skawiny, razem z nieudacznikiem krupą

Autor: skaw | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 15:44

Nie oiem lat był Kolasa zastępcą tylko ostatnie cztery jak juz cos po za tym co to ma za zanaczenie nie łączmy tych Panów w jedno Pan Kolasa to przeciwieństwo Pana Najdera. Spokój życzliwość opanowanie uśmiech super facet . A że nie raz jest twardy taki musi byc szef jakos do tej pory sie sprawdził jako nauczyciel dyrektor pracownik młodzież go lubi i szanują go ludzie. A Pan Rzepisko pokazał opanowanie na obwodnicy jak wyzywał Sowe od Kutasów aż cały był czerowny kipiał. Tak nie zachowuje sie "polityk" ale życze obu Panom powodzenia

Autor: do kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 14:47

Jedyna nadzieja dla Pana Lelka jest taka, że Rzepisko zostaje burmistrzem, innej nie ma.

Autor: do kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 14:46

Widać to Ty jesteś niedoinformowana. Jeśli Pan Rzepisko zostanie burmistrzem, nie ma z automatu radnego na jego miejsce, a są wyboru uzupełniające. Zanim cokolwiek napiszesz, sprawdź czy masz kompetentne informację, a nie pleć głupot.

Autor: kolorek | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 14:10

Ochodza, jesteś nie doinformowana/y. Jeżeli Pan Rzepisko wygra burmistrza to Pan Lelek automatycznie wchodzi na radnego. Jeżeli wygra Pan Kolasa (czego mu serdecznie życzę) to radnym pozostanie Pan Rzepisko. Jeszcze jedna opcja - wygrana Pana Kolasy, powołanie na w-ce Pana Rzepisko i Pan Grześ zostaje radnym (czego również bym sobie życzyła)

Autor: Ochodza | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 12:52

A ja bede glosowac na Pana Rzepisko. Jezeli on zostanie radnym to bedziemy mogli zaglosowac na Pana Grzegorza Lelka jeszcze raz i moze tym razem sie uda.:)

Autor: PANSTWO TEORETYCZNE | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 11:26

I TAK WYGRA PSL :)

Autor: Paweł83 | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 07:12

Przypominam, że p. Kolasa nie był zastępcą burmistrza przez 8 lat!!! Proszę sprawdzić wcześniej takie informacje. Pan Kolasa został zastępcą burmistrza w 2011 roku (to nawet nie bezpośrednio po wybroach samorządowych w 2010 roku). Pozdrawiam

Autor: kobra24 | Dodane: Czwartek, 20 lis 2014, 00:01

To jak, Kolasa był wice 8 lat a na nic nie miał wpływu? To co on kur** tam kawę robił Najdrowi? Nie róbcie sobie jaj ludzie....

Autor: xxx | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 22:47

do tadka, człowieku czytam jakie głupoty piszesz i tylko się prosi żeby Ci napisać ... ku sobie orzeszki ... mam nadzieję że wiesz że dzięki orzeszkom ludzie mądrzeją , nie powtarzaj wiadomości co do których nie masz 100% pewności !!! .N. Rzepisko to moja rodzina i zapewniam Cię że nigdy nie było w rodzinie o tym nazwisku kryminalisty .

Autor: Patria | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 19:00

Przestańmy obrzucać błotem jednego i drugiego kandydata, to do niczego nie świadczy, a świadczy o waszym prostactwie. Pomyślcie co oni mogą czuć czytając to wszystko. Trochę empati

Autor: MD | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 18:53

kolorek w jakiej komisji byłaś

Autor: qwe | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 17:52

Pipidowkach? To wg ciebie wszystkie szkoly moze w naszej gminie sa pipidowkami? Byl dyrektorem, byl nauczycielem i jest znanym i szanowanym czlowiekiem. A przez 8 lat byl zastepca burmistrza i MA POJECIE i OBEZNANIE w gminie. Przez te ostatnie lata zdzialal cos chodz by i linie 273 ktora jezdzi przez min Grabie i Jurczyce ktore wgl nie mialy polaczenia mpk, tak samo linia 233 ktora jezdzi przez Kopanke.. Ale o tym co dobre to juz nikt nie pamieta.

Autor: TEO | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 17:45

@ Okienko, tak i byl tez radnym powiatowym i miejskim, kierownikiem wydzialu edukacji i wiceburmistrzem jest nadal, a Pan Norbert też? Jeśli chcesz sprowadzać dyskusję do takiego poziomu, to nie tutaj, bo tu tylko siła argumentów. Pozdrawiam.

Autor: Okienko | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 17:39

Tak głosujcie na Pana Kolasę bo był Dyrektorem w Zelczynie i nauczycielem po tych wszystkich pipidówach w dawnych latach a teraz będzie miał kolejną okazję do rządzenia w Gminie ehh Ja osobiście jestem za Panem Norbertem

Autor: Czarny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 17:29

Nie no jak czytam co wy tu wypisujecie to aż mnie ściska ehh widać że to ewidentnie jakaś była syna Pana Rzepisko i teraz próbuje się mścić ale za co ? za to że cię nie chciał, zranił ? ogarnij się kobieto poco brudy teraz na światło dzienne wyciągać ...

Autor: dewu | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 17:01

Dokładnie! Moim zdaniem powinniśmy postawić na Kolasę, bo w tej chwili to on jest najlepiej przygotowany. To nie znaczy, że Rzepisko tak zupełnie się nie nadaje, ale ja uważam, że to jeszcze nie ten czas. Musicie naprawdę nie znać metod obecnej władzy, żeby twierdzić, że zastępcy mają cokolwiek do powiedzenia. Jedyna szansa, że właśnie Kolasa zacznie to zmieniać.

Autor: yyy | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 15:30

Radze zapoznac sie blizej z zyciorysem obu kandydatow i dokonac swiadomego wyboru. Pan Kolasa jest bardziej obeznany w temacie, bardziej doswiadczony i wie doskonale co jest potrzebne dla naszej gminy. To, ze wspolpracowal z bylym burmistrzem o niczym nie swiadczy. Byl tylko zastepca i nie mial zapewne duzo do decydowania. Jestem za panem Kolasa.

Autor: kolorek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 14:50

prawilny, nie wiem kim jesteś, nie znam osobiście Pana Rzepisko, ale miałam sposobność poznać jego syna , który był mężem zaufania (dziwne). Jeżeli ojciec zachowuje się tak jak syn (czy na odwrót) no to ja wspólczuję wszystkim normalnym!!! Pycha, buta, lekceważenie, cwaniactwo - takie cechy pokazał syn. Fanatyk swego ojca oraz partii pierwszej klasy. Ja zagłosuję na Pana Kolasę i będę wszystkich namawiać , żeby oddali mu swój głos :) Tak na marginesie - prawilny - weż na wstrzymanie.

Autor: ktos | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 14:46

Eh zobaczymy jak widać w pl nikt nie lubi pis i mają rację :) jak chcecie zachęcić ludzi do rządzenia to proponuje wszystkich w parlamencie wymienić :) bo swinki za bardzo przybyły już i trzeba je utluc :)

Autor: Waldek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 14:44

No i widzisz, teraz zaczynasz gadać jak człowiek. Jak dla mnie obaj mają ciekawe pomysły, obaj mają interesującą wizję rozwoju gminy. Mnie osobiście bardziej przekonał Kolasa, ot co.

Autor: prawilny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 14:03

Tego nie powiedzialem. Pan Rzepisko rowniez ma bardzo dobry program prowadzenia miasta i gminy. Na wyboryskawina.pl mozesz go przeczytac.

Autor: Waldek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 13:44

@ prawilny, a no tak: zapomniałem, że przecież w tym kraju wszyscy kopiują najlepsze pomysły z PiS i jeszcze nie chcą się przyznać, że je ukradli! Taaaaka to poszkodowana partia.

Autor: prawilny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 13:29

Jaki program? Skopiowany ma praktycznie ze strony wyboryskawina.pl

Autor: Waldek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 13:19

@ prawilny, jak dla mnie to cały czas Kolasa mówi o zmianach na lepsze, poczytaj tutaj: http://www.pawelkolasa.pl/program/.

Autor: Marcin | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 13:17

"Nikt z pełniących dzisiaj strategiczne funkcje w Urzędzie Miasta i Gminy nie będzie powołany na to stanowisko, choć z całą pewnością pojawi się nowy zastępca burmistrza, który weźmie odpowiedzialność za rozwój, środki zewnętrzne i infrastrukturę. Program, który Państwu proponuję jest odpowiedzią na wiele istotonych wyzwań rozwojowych z którymi musi się zmierzyć nasza gmina" - Kolasa tak powiedział na spotkaniu w Jurczycach. Kto nie wierzy niech poczyta: http://www.pawelkolasa.pl/bez-kategorii/relacja-ze-spotkania-w-jurczycach/.

Autor: prawilny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 13:10

Powiedzial o zmianach? Niby kiedy? Kolasa ani razu nie uzyl slowa zmiany oficjalnie. Obudz sie czlowieku, on nie gwarantuje zadbych zmian. Dla Kolasy to srodowisko naturalne, w ktorym egzystuje, a nie dziala od kilku dobrych lat.

Autor: Waldek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 12:40

@ piotr, znam Pana Kolasę osobiście, rozmawiałem z nim i pytałem co on na te wszystkie pogłoski. kategorycznie się odciął, powiedział, że nikt nie będzie nim kierował z tylnego fotela, że ma swój własny program i zamierza go twardą ręką wdrażać, bo uważa, że w gminie potrzebne są zmiany.

Autor: piotr | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 12:09

a ja i tak uważam, że Pan Kolasa nie zrobi nic nowego tylko bedzie kontynuował w stylu AN... tyle w tym temacie, stawiam na Rzepiske.

Autor: tadek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 11:58

Mowia ze mamy Demokracje slaba, a ja uwazam ze nie Demokracje, tylko mamy durnych wyborcow zmieniajacych poglady z dnia na dzien

Autor: prawilny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 11:28

panie Tadeuszu, Jasiu czy tez Stanislawie. Prosze Cie, juz zamknij pan sie. Jestes pewnie tylko jakims wkurzonym czlowieczkienm, ktoremu cos nie wyszlo w zyciu i chcesz odreagowac. Pokrzyczec to sobie mozesz na podworku.

Autor: tadek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 11:08

Ale jaja, a Pani Wasowicz popiera Pana Kolase, wiec sie wylamujesz, radze sie trzymac pogladow a nie byc latawcem i zmieniac upodobania, koniec tej zenujacej dyskusji

Autor: prawilny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 10:51

Ja nikogo nie obrazam, tylko mowie prawde. W 1 turze glosowalem na Pania Anne Wasowicz, jednak w tej turze zagłosuje na Pana Rzepisko. Az rzygac mi sie chce, atakujecie tylko 1 osobe, widac kto tym steruje.

Autor: tadek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 10:37

Obrazic ludzi, nazwac od nie wiadomo kogo nie znajac, to sa wyborcy Pana Rzepisko, po trupach do celu. Dobrze ze inni widza kto jaka kulture pokazuje, z takim podejsciem do sprawy Pan Rzepisko i jjego zagorzali fani daleko nie zajada

Autor: prawilny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 09:58

Tadek napisz mi na ktorym spotkaniu bedziesz, osobiscie chce spojrzec w twarz jakiemu skonczonemu ******e jak Ty. W swoich komentarzah pokazales, ze nie masz najmniejszego pojecia na tematy zwiazane z gmina i funkcja burnistrza.

Autor: HEH | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 09:47

tadek to jak chcesz głosować na platformę nie głosując na kryminalistów? i polecam poczytać kto ma władzę nad policją i sądami w Polsce. Burmistrz to nie prezydent nie ułaskawi nikogo.

Autor: tadek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 09:44

A to takie, ze isnieje niebezpieczenstwo ze owy kryminalista moze miec wachlarz ochronny przed policja, kiedy wujek zostanie burmistrzem i mial pod soba skawinska policje, tyle. Czy zawsze na szczeblu wladzy musza byc powiazania kryminalne?, ja mowie NIE, nie zmarnuje glusu, glosuje na Pana Kolase, a na zebraniu przed wyborczym zadam pytanie Panu Rzepisko odnosnie tej sprawy, ciekawe jak sie bedzie tlumaczyl

Autor: prawilny | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 09:28

Tadek jestes *****em, jakie to ma znaczenie? Czlowieku wybieramy pomiedzy dwoma kandydatami a nie ich rodzinami czy kolegami... Pan Rzepisko pokazal pelny profesjonalozm podczas calego okresu kampanii wyborczej i ma tym moj glos!

Autor: tadek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 09:21

Pan Rzepisko jest bliskim wujkiem kryminalisty, skzanym za rozbój prawomocnym wyrokiem, i wiele innych spraw, odsylam na policje Wadowicach, Skawinie, sadu w Wieliczce

Autor: HEH | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 08:57

tadek podaj jakiś dowód. Ja też mogę napisać że w rodzinie tadka jest pedofil i czy to znaczy że tadek nie może przebywać obok dzieci?

Autor: tadek | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 08:48

Na Pana Rzepisko nie glosuje, w jego bardzo bliskiej rodzinie jest osoba skazana za rozboj!.!, nie bede przykladal reki by chronic kryminalistow!!, glosuje na mniejsze zlo, Pana Kolase

Autor: Skawinianka | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 08:36

Tak tak... jak Kolasa zostanie burmistrzem to nie będzie NIC tak jak za Najdra, to jedna klika. Zrobię wszystko i namówię każego kto będzie chciał zostać w domu żeby pójść do wyborów. Może ktoś w końcu zainteresuje się życiem i bezpieczeństwem ludzi żyjących w Skawinie, zwłaszcza na ulicy Torowej gdzie ludzi zostali odgrodzeni od reszty miasta dzięki "wspaniałemu" burmistrzowi.... CZAS NA ZMIANY!!!!!!!!!!!

Autor: HEH | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 08:06

Nie głosuje na POstkomunistycznych złodzieji. Wole już PiS. Przynajmniej proPolski

Autor: HB | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 07:28

Autor: freeskawiniak napisał: Proponuję wszystkie dywagacje odsunąć na bok,Panowie tak po chrześcijańsku podajcie sobie dłonie i podzielcie się władzą w ten prosty sposób udowodnicie że wszystko co do tej pory deklarowaliście to prawda a nie piana.Życzę owocnych obrad i pamiętajcie,zgoda buduje,niezgoda rujnuje !!!!! I wbrew pozorom taka "opcja" byłaby jak najbardziej skuteczna. Czy jest możliwa? Nie wiem... ale nie jest nieprawdopodobna.

Autor: freeskawiniak | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 03:52

Proponuję wszystkie dywagacje odsunąć na bok,Panowie tak po chrześcijańsku podajcie sobie dłonie i podzielcie się władzą w ten prosty sposób udowodnicie że wszystko co do tej pory deklarowaliście to prawda a nie piana.Życzę owocnych obrad i pamiętajcie,zgoda buduje,niezgoda rujnuje !!!!!

Autor: Tadeusz | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 01:45

Żeby była jasność to scharakteryzowalem osobę Norberta Rzepisko, nie jestem jego jakimś bliskim znajomym czy coś podobnego, ja obserwuje go z ubocza, więc uczciwie go osądzam. Pozdrawiam wszystkich na tym forum.

Autor: Tadeusz | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 01:38

Gadanie że przystojny itp to mało kogo obchodzi, a czy ktoś wspomniał że facet jest uczciwy, mąż i ojciec znający z autopsji nasze problemy, tylko taki człowiek jest w stanie nas zrozumieć a czyż nie o to nam chodzi, o rozumieniu naszych problemów .Ktoś kto go zna wie że kupić go nie można, z obserwacji jego osoby wiemy o jednym, powiezone mu obowiązki bierze odpowidzialnie ,może się komuś nie podobać zgadza się ale tylko dlatego ze nie obiecuje gruszek na wierzbie tylko to co potrafi zrealizować a nie obiecywać rzeczy niemożliwych, gość jest realistą a nie bajkopisarzem .Ale z tego co wiem kiedy potrzeba robi się niebezpieczny i jak trzeba to trzeba ,nikt mu nie powie że olewa powierzonej mu sprawy, zadania, ambicja ,całe życie się nią kierował. Może rzeczywiście trzeba coś zmienić, może warto dać władzę komuś nowemu, nie po układach ,sam zapracowal na to bez poparcia kacykow mafijnych, znam go ze szkolnej ławy czasami na ulicy zamienię parę słów, da się wyczuć że chce, czuć taką charyzme w jego osobowości ,ja bym mu zaufał, potrafi rozmawiać, słuchać widać w nim pokore, nie ma w nim -- co to ja nie jestem.Damy mu szansę, dajmy ,a tamten pan niech sobie odpocznie, miał tyle czasu żeby się wykazać,a czy się wykazał to sami odpowiedzmy.

Autor: olo | Dodane: Środa, 19 lis 2014, 00:10

Pan Rzepisko pokazał swój charakter jak był przewodniczącym rady miasta. Arogancja, kłótliwość, zawziętość, wątpliwa inteligencja i totalny brak chęci porozumienia z innymi. Pan Rzepisko to największa tragedia jaka może spotkać Skawinę (no może poza Panem Majdzikiem) więc nie czytajcie propagandy wypisywanej przez Pana Norberta w wywiadzie i jego ekipy w komentarzach tylko myślcie logicznie i wybierzcie mniejsze zło jakim jest Pan Kolasa.

Autor: wyborca | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 23:55

Nie głosowałem w ubiegłą niedzielę, ale teraz bedę musiał pójść zagłosować. Nie mogę pozwolić aby Pan Rzepisko rządził Skawina. (banalne wypowiedzi=banalny chaos w urzędzie)

Autor: Observ | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 22:23

Widzę że sztab Pana Rzepisko nie próżnuje i widać to w komentarzach. Trzymam kciuki za Pana Kolasę.

Autor: kasia | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 21:07

glosujcie na Pana RZepisko to przystojny mody mężczyzna,z głową pełną pomysłów,nie głosujcie na kogoś kto był zastepca burmistrza to bez sensu dajmy szanse komuś nowemu

Autor: MD | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 20:21

Klasa. Bardzo dobra wypowiedź pana Norberta. pełen profesjonalizm i szczerość. Mam nadzieję, że zostanie burmistrzem, właśnie kogoś takiego potrzebujemy.

Autor: magda | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 19:35

kolasa powaga od pasa ....

Autor: dip | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 17:50

Pan Rzepisko do boju !!!!!:):)

Autor: Bąbolada | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 17:29

A ja właśnie oddam ten mój cenny jeden Głos na Pana Norberta tak jak i reszta ludzi którzy chcą go za Burmistrza .. Dość że przystojny to jeszcze facet z jajem ... A po drugie co wy chcecie od Najdera gość robił co mógł dał z siebie wszystko przez całą swoją kadencje .. Wam to nawet Kolasa nie dogodzi !!!! Każdy myśli że niby jak wybierzemy Kolasę to on z czyni cuda a właśnie guzik prawda . . A więc wszyscy idziemy ponownie na wybory i głosujemy na Rzepisko tak czy tak każdy z nich zrobi to samo co i Najder ..

Autor: ghtdhusjjc | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 17:22

Pan Kolasa będąc zastępcą burmistrza nie popisał się więc nie powinien zostać burmistrzem. Zrobił w krzecinie pasy koło kościoła żeby Krzęcin na niego głosował taka prawda. Więc Pan Rzepisko powinnien zostać burmistrzem ponieważ jest obiektywny i będzie wspierał wszystkie wsie anie tylko Grabie jak p.Kolasa. ,,CZAS NA ZMIANY" :)

Autor: @mieszkanin | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 17:16

Jestem w 100%za P. Norbertem Rzepisko :)

Autor: Hall | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 17:12

Kolasa nic nie zrobi, tak jak poniżej zamienią się z A.N i dalej będzie to samo, a przecież CZAS NA ZMIANY !!! Głosujcie tylko na RZEPISKO !!

Autor: MS | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 17:09

Czas na Zmiany.. Głosujcie na Rzepisko.!!!!!!!

Autor: @duszek | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 16:40

Widzę, że Norbert Rzepisko ma więcej klasy niż większość "komentatorów" na tym portalu. Przekonany też jestem, że Paweł Kolasa też klasę pokaże bo na tyle go znam żeby tak sądzić. Kibicuję Norbertowi i życzę mu zwycięstwa... dla gminy i miasta.

Autor: Xyz | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 16:33

To, ze pan Kolasa wspolpracowal z bylym burmistrzem nie oznacza, ze bedzie takim samym burmistrzem jak pan Najder... Moze dzieki tej wspolpracy pan Kolasa wyciagnal jakies wnioski i juz wie jakich bledow nie popelniac? Nie dajmy soba manipulowac blednym spostrzezenia innych ludzi. Kariera pana Najdera sie zakonczyla!!!!

Autor: XXX | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 16:19

Ratunkiem dla Skawiny jest właśnie pan Rzepisko. Nie bądźmy obojętni. Już 2 błędy w Skawinie popełniono, dając mandaty panom Najdrowi i Pacowi. Nie popełniajmy kolejnego.

Autor: tosiek | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 16:05

Własnie na Rzepisko głosowac co ma zostc czlowiek starego burmistrza??

Autor: artek | Dodane: Wtorek, 18 lis 2014, 15:57

Ludzie!! Skawinę ratujmy, na Rzepisko nie glosujmy!!

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze