Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 2795 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Czwartek, 16 lip 2015, 13:08

Na Starorzeczu zamontowano system napowietrzania wody

15 lipca w na Starorzeczu Skawinki w Parku Miejskim zamontowano system napowietrzania wody. W ten sposób zrealizowano pomysł Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie. 

Jak podkreśla Magdalena Turkawska z Zespołu ds. Promocji, sportu i współpracy urządzenie można postrzegać, jak fontannę. - Istotnie, urządzenie to dostarczając bywalcom parku wrażeń estetycznych (strumień wody po zmierzchu jest podświetlany), dodatkowo pełni niezwykle ważną funkcję dla ekosystemu tego zbiornika wodnego. Praca urządzenia przewidziana została na kwiecień-październik. W perspektywie uruchamiania w kolejnych latach. Dodam jeszcze, że to nie koniec nowości rekreacyjnych, jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców w bieżącym roku.

Fot. Facebook/Norbert Rzepisko

park 2

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Maniek | Dodane: Czwartek, 16 lip 2015, 16:21

Nareszcie jakies pozytywne info, buduja również sciezke rowerową wzdłuż tynieckiej,w parku fontanna:) przy okazji remontu mostu na Skawince przydało by sie zaprojektować wygodny ciąg pieszo-rowerowy pod mostem ułatwiło by to z pewnoscia pokonanie ****liwej 44!!!!

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze