Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1390 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Piątek, 2 sie 2019, 14:28

Meble na wymiar - nie tylko do kuchni!

Meble na wymiar - nie tylko do kuchni!

Najczęściej meble na wymiar wybieramy do kuchni, ale doskonale sprawdzą się także w innych pomieszczeniach. Kiedy jeszcze warto je wybrać?

Gotowe meble dostępne w sklepach są niedrogie i estetyczne, ale nie zawsze można dopasować je do wnętrza, w którym mają stanąć. Wtedy warto wybrać meble na wymiar, czyli meble na zamówienie, które będą stworzone tak, by pasować do danej przestrzeni perfekcyjnie.

Najczęściej na wymiar wykonuje się meble kuchenne, ale warto wskazać, że zakłady stolarskie są w stanie przygotować zabudowę na zamówienie również do wielu innych pomieszczeń. Kiedy zatem warto zdecydować się na taką usługę?

Meble na wymiar - meble łazienkowe

Łazienki w wielu mieszkaniach, a także w domach nie są zbyt duże. Mała przestrzeń do dyspozycji powoduje także trudności w jej aranżacji. Właśnie dlatego zakłady stolarskie często wykonują dla swoich klientów meble łazienkowe na wymiar.

Łazienkowe meble na zamówienie to najczęściej szafki pod umywalkę, półki do przechowywania, a także zabudowa pralki, aby nie znajdowała się na widoku. W zależności od dostępnej przestrzeni zabudowa może obejmować nawet całą ścianę wnętrza. Praktyczne rozwiązania pozwalają na zaaranżowanie nawet niewielkich pomieszczeń tak, że zmieści się w nich wszystko, co potrzebne!

Do wykonania mebli na zamówienie do łazienki stosuje się wówczas specjalne materiały, które cechują się podwyższoną odpornością na wilgoć. Dzięki temu nie są one narażone na przyspieszone niszczenie i mogą posłużyć użytkownikom na lata.

Meble na wymiar - szafy wnękowe

Aby przechowywanie było jeszcze prostsze, zakład stolarski może wykonać dla nas także meble na zamówienie w postaci szaf wnękowych. To szafy zabudowywane w różnych pomieszczeniach - przedpokojach, sypialniach, salonach, pokojach dziecięcych.

Szafy wnękowe pozwalają na wypełnienie wnęk w pomieszczeniach, a także mogą być wykorzystane do zabudowy nawet całej ściany pokoju. Dzięki temu, że są idealnie dopasowane do miejsca montażu, mogą wykorzystać jego potencjał w pełni.

Najczęściej szafy wnękowe wykonuje się z drzwiami przesuwnymi, ale dostępne są także modele z innymi wariantami drzwi, na przykład drzwiami rozwieranymi skrzydłowo czy składanymi. Fronty szaf mogą być wykonane z różnych materiałów, na przykład z płyt meblowych, z luster czy też z płyt z nadrukami, które potrafią nadać wnętrzu indywidualny charakter.

Klient wybierający takie meble na wymiar może także wybrać ich wyposażenie, czyli dostosować je do przedmiotów, które mają być w nich przechowywane.

Meble na wymiar - garderoba

Coraz więcej domów i mieszkań posiada garderoby - można wykonać do nich także meble na zamówienie, aby umieszczenie odzieży, obuwia i innych przedmiotów było w nich jeszcze wygodniejsze.

Do garderoby wykonuje się najczęściej meble na wymiar w postaci otwartych półek oraz wieszaków. Mogą być one uzupełnione również o szafki zamknięte, szuflady, organizery, które ułatwiają utrzymanie porządku.

Meble na wymiar - meble pokojowe

Zakłady stolarskie wykonujące meble na zamówienie mogą przygotować dla swoich klientów także meble pokojowe na wymiar, na przykład regały na książki, szafki zamykane, zabudowę pod TV, stoliki.

Takie meble na wymiar doskonale sprawdzą się w małych salonach i innych pokojach, gdzie koniczne jest maksymalne oszczędzanie wolnej przestrzeni.

Meble na wymiar - meble biurowe

Także meble na zamówienie sprawdzą się w przestrzeniach biurowych, w tym także w małych, nieustawnych biurach, w których trudno dopasować gotowe meble biurowe dostępne w sprzedaży. Zakład stolarski może także przygotować meble pod konkretne sprzęty, na przykład kserokopiarkę, komputer stacjonarny, do przechowywania określonych dokumentów.

Do skorzystania ze swoich usług w zakresie realizacji mebli na wymiar zaprasza firma Wood Works Studio z Krakowa. Swoim klientom oferuje usługi realizacji mebli na zamówienie różnych typów - mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych, biurowych, zabudowę wnęk i garderób. Zapraszamy!

Materiał partnera

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (2)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Damian | Dodane: Piątek, 2 sie 2019, 21:26

Nie widzę problemu. Żyjemy lokalnie działamy globalnie.

Autor: kluivert83 | Dodane: Piątek, 2 sie 2019, 14:45

Rozumiem reklamę ale jako portal ze Skawiny można promować skawińskie firmy produkujące meble

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze