Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 660 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 29 paź 2019, 22:25

Które ławki parkowe są najlepsze?

Które ławki parkowe są najlepsze?

Ławka ogrodowa jest nieodłącznym elementem aranżacji przestrzeni w parku. Jest to miejsce, w którym każdy z nas może odpocząć i przeczytać książkę albo usiąść i porozmawiać z przyjaciółmi. Najważniejsze jest to, aby wybrać drewniane ławki parkowe, które będą przede wszystkim wygodne i odporne na obciążenia, ale także muszą być odporne na trudne warunki atmosferyczne.

Jakie są najpopularniejsze ławki do parku?

Najpopularniejszym rozwiązaniem do parku stosowanym przez urzędy miejskie są drewniane ławki. Mogą być one również wykorzystane w domowym ogrodzie za domem. Największymi zaletami ławek drewnianych jest to, że są różnorodne, w niskich cenach, a także bardzo funkcjonalne. Spełniają swoje przeznaczenie w parkach miejskich, w gospodarstwach agroturystycznych, a także na przestrzeniach biwakowych.

Dużą korzyścią drewnianych ławek parkowych jest to, że są wykonane w bardzo prostej konstrukcji. Poszukując dobrej drewnianej ławki z oparciem, warto zajrzeć do hipermarketów budowlanych lub poszukać odpowiednich produktów w sklepach internetowych.

Gdzie najlepiej Sprawdzają się drewniane ławki parkowe?

Ławki wykonane z drewna najczęściej umieszczone są w parkach miejskich, ale również na placach zabaw i przy klatkach na osiedlach. Takie produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością i stabilnością. Najlepiej na otwartą przestrzeń wybrać ławki drewniane połączone ze stalą nierdzewną. Będą one wtedy odporne na duże obciążenia i niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy śnieg, a nawet grad.

Bardzo często urzędnicy zamawiają ławki parkowe, które posiadają dodatkowe przymocowanie do podłoża. W ten sposób mogą być one usytuowane w publicznej przestrzeni i nie trzeba się martwić, że ktoś je ukradnie. Dodatkowa obok ławki można zamontować kosze na śmieci lub stojaki rowerowe albo inne elementy.

W parkach miejskich bardzo często możemy spotkać drewniane ławki posiadające metalową podstawę. Wykonane zostały specjalnie z myślą, aby były odporne na korozję materiału. Oprócz funkcjonalności ławki drewniane do parku mogą być również odpowiednio stylizowane, aby posiadać niepowtarzalny wzór.

Materiał partnera

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (2)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Taka prawda | Dodane: , 3 lis 2019, 07:41

Te na których siedzą żule

Autor: marzyciel | Dodane: Środa, 30 paź 2019, 15:24

Gdzie tak ładnie to nie jest Nasz park w Skawinie??! czysto, ładnie wszystko uporzadkowane włacznie z zielenia:))

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze