Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 868 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 14 sty 2020, 20:31

Klub BAD AXE w Krakowie - oto najlepsze miejsce na wieczór kawalerski!

Klub BAD AXE w Krakowie - oto najlepsze miejsce na wieczór kawalerski!

Zorganizowanie naprawdę oryginalnego wieczoru kawalerskiego jest naprawdę sporym wyzwaniem. O ile sama impreza do rana nigdy nie przestaje się nudzić, to czasem warto zaskoczyć czymś przyszłego Pana Młodego. Jeżeli i Ty poszukujesz rozwiązania nietuzinkowego, koniecznie sprawdź ofertę klubu BAD AXE w Krakowie. To miejsce, gdzie razem będziecie mogli... rzucać siekierami do celu!

Rzucanie siekierami to rozrywka, która pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno, jednak bardzo szybko zaczyna zyskiwać swoich wiernych fanów. Moda przybyła do nas oczywiście z krajów zachodnich, gdzie rzuca już naprawdę wiele osób. W Polsce to cały czas nowość, o której do tej pory słyszało synostwo niewiele osób - dzięki temu istnieje duża szansa na to, że Pan Młody będzie naprawdę zaskoczony.

Fakt, że wiele osób jest rzucaniem siekierami zaskoczone, nie sprawia jednak, że jest to rozrywka mało atrakcyjna - wręcz przeciwnie, wiele osób decyduje się na ponowne odwiedzanie klubu i podkreśla, że dawno nie spotkali się właśnie z takim sposobem spędzania wolnego czasu. W przypadku rzucania do celu mamy w rękach prawdziwe siekiery a trafienie nimi w tarczę jest znacznie bardziej satysfakcjonujące niż np. trafienie kogoś podczas gry w paintball. Wielu zawodników opracowuje swoje techniki i sposoby na to, by zawsze rzucać efektownie i efektywnie!

Sam klub BAD AXE jest odwiedzany coraz chętniej i to nie tylko przez mieszkańców Krakowa i jego okolic, ale również przez licznych turystów. Jest to faktycznie idealne miejsce na początek wieczoru kawalerskiego, jednak nie tylko - w końcu rzucanie siekierami to równie dobry pomysł na wspólny wieczór w gronie znajomych, nie są tutaj potrzebne tak specjalne okazje.

Zalety klubu BAD AXE - dlaczego warto wybrać właśnie to miejsce?

Ogromną zaletą jest już sama lokalizacja - BAD AXE znajduje się bowiem przy ul. Basztowej 10 w Krakowie. To centrum miasta, od Rynku Głównego dzieli nas kilkaset metrów, od Dworca Głównego - raptem jeden przystanek komunikacji miejskiej. Dotarcie na miejsce pieszo, komunikacją miejską czy taksówką jest bardzo wygodne, stąd też w przypadku wieczorów kawalerskich będzie to idealne miejsce na spotkanie.

Jednocześnie, kiedy przyjdzie czas, by ruszyć dalej (samo rzucanie siekierami może trwać do dwóch godzin), skierowanie się w stronę okolicznych klubów będzie bardzo wygodną opcją, wszyscy dotrą tam bez problemu, szybko, być może nawet taksówki nie będą tutaj konieczne!

Nie tylko wieczory kawalerskie, ale również inne imprezy czy zwykłe spotkania ze znajomymi wiążą się również z alkoholem. Co prawda nie można kupić go na miejscu (tutaj dostępne są jedynie napoje bezalkoholowe), jednak można przynieść go ze sobą! Nie jest to opcja standardowa a ogrom klientów jest zachwyconych taką możliwością.

Korzystne są również ceny samego rzucania - zaczynają się one bowiem już od 50 zł od osoby, przy czym w samym klubie w tym samem czasie może przebywać nawet do 30 osób. Widać więc, że zmieszczą się tutaj gości nawet naprawdę pokaźnego wieczoru kawalerskiego. Lokal jest również klimatyzowany, dzięki czemu niezależnie od tego, jaka pogoda panuje na zewnątrz i ile osób postanowi odwiedzić BAD AXE, każdy z gości będzie bawił się naprawdę znakomicie, w warunkach bardzo komfortowych.

Sam lokal jest również bardzo bezpieczny. Wszystkie tory zostały odpowiednio ogrodzone, spełniają jednocześnie wszystkie niezbędne wymogi bezpieczeństwa. Na miejscu czeka na nas również system kamer, czujników dymu, alarmów czy nawet hydrant - wszystko po to, by goście na miejscu czuli się po prostu niezwykle bezpiecznie. Sami uczestnicy zabawy również zostają odpowiednio przeszkoleni przez obsługę, dzięki czemu mogą rzucać siekierami nie tylko celnie, ale również bezpiecznie dla siebie oraz innych uczestników zabawy.

Jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba, pracownicy BAD AXE mogą zorganizować dla swoich gości odpowiedni catering, idealnie dopasowany do ich potrzeb. Jeżeli tak będzie, konieczne jest jednak odpowiednio wcześniejsze skontaktowanie się z klubem (przynajmniej kilka dni przed wizytą), ponieważ niezbędny jest czas, by całość została przygotowana.

Na miejscu czekają na nas również inne, dodatkowe atrakcje, takie jak fotobudka wraz ze znakomitymi strojami wikingów czy konkurs wbijania gwoździ. Dla gości zawsze miłym zaskoczeniem jest fakt, że obie są wliczone w koszty!

Urodziny, imprezy formowe i integracyjne w BAD AXE

Klub BAD AXE to również znakomite miejsce na imprezy urodzinowe w Krakowie oraz wszelakie imprezy firmowe, również imprezy integracyjne. Znakomita zabawa, spora przestrzeń, możliwość przyniesienia własnego alkoholu czy w końcu bliskość Rynku Głównego, gdzie czekają liczne kluby oraz restauracje - nic dziwnego, że BAD AXE wybierane jest tak chętnie.

Zapraszamy na stronę MadAxe.pl, gdzie można zdobyć więcej informacji o ofercie klubu. Jednocześnie, siekierami rzuca same Arnold Schwarzenegger, warto więc samodzielnie sprawdzić, jaki to uczucie!

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: *** | Dodane: Czwartek, 16 sty 2020, 17:30

O matko! Naprawdę? Teraz już dochodzimy do rzucania siekierami? Ludzie, czemu ta rozrywka ma służyć? Nie obawiacie się, co w sytuacji, jak "zabawa" wymknie się spod kontroli? ja nie mogę...

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze