Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 747 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Sobota, 7 gru 2019, 13:37

Galeria Bronowice - centrum handlowe, które naprawdę zaskakuje!

Galeria Bronowice - centrum handlowe, które naprawdę zaskakuje!

Powoli zbliżają się do nas Święta, więc wielu z nas będzie poszukiwać prezentów dla swoich przyjaciół oraz rodziny. Idealnym miejscem na takie zakupy będzie zapewne jedno z centrów handlowych, jednak na które z nich się zdecydować? Nie tylko w tym okresie wielu klientów wybiera Galerię Bronowice - i to nie tylko dlatego, że oferuje ona naprawdę ogromną ilość sklepów oraz lokali usługowych!

Duża liczba sklepów jest oczywiście pożądana, podobnie jak lokali usługowych, restauracji czy kawiarni. Nie na nich jednak chcemy się dzisiaj skupić. Jeżeli jednak interesuje Was pełna lista dostępnych salonów lub po prostu chcecie sprawdzić, czy właśnie w Galerii Bronowice uda Wam się spotkać Wasze ulubione marki - nic prostszego, wsysaczy kliknąć link - https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy.

Podobnie jest z promocjami, pojawiają się one na przestrzeni całego roku, a nie tylko w okresie sezonowych wyprzedaży. Pełną i aktualną listę zawsze znajdziecie pod adresem https://galeriabronowice.pl/promocje - przed zakupami warto ją sprawdzić, by nie ominąć żadnej z okazji na oszczędzanie.

Dzisiaj jednak skupimy się na tym, co Galerię Bronowice wyróżnia na tle innych centrów handlowych w Krakowie - wierzymy bowiem w to, że obecnie klienci decydują się na zakupy w danym centrum handlowym nie tylko ze względu na lokalizację czy obecne w nich sklepy, lecz również na liczne atrakcji i udogodnienia, które sprawiają, że zakupy czy samo przebywanie w danym centrum handlowe jest dla nich naprawdę komfortowe.

galeriabronowice.pl

Czym Galeria Bronowice wyróżnia się na tle konkurencji?

Udogodnień jest naprawdę wiele i trudno będzie wymienić je wszystkie, jednak skupmy się na tych, naszym zdaniem, najważniejszych. Jednym z nich na pewno będzie coworking - Galeria Bronowice jest bowiem również idealnym miejsce do pracy i nauki. Najważniejsze jest jednak to, że coworking jest darmowy, gdzie w podobnych miejscach w Krakowie wynajęcie biurka w podobnym miejscu może kosztować około kilkuset złotych miesięcznie. Poza biurkami na miejscu czekają na nas wygodne fotele, szybki internet czy podstawowe urządzenia, takie jak ksero. Jest to idealna opcja dla wszystkich, którzy nie chcą się uczyć lub pracować w domu.

Na wyróżnienie zasługują również zamykane szafki dla klientów. Sprawdzą się one nie tylko w przypadku osób, które na miejscu uczą się lub pracują, lecz również dla tych, którzy chcą w komfortowych warunkach iść na zakupy, bez wcześniej nabytych produktów, bez plecaków czy zimowych kurtek. Chociaż szafki to detal, to mają ogromny wpływ na komfort wielu klientów Galerii.

Na klientów czeka również Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa - Galeria Bronowice to pierwsze takie miejsce w Krakowie, w którym punkty te powstały. Dzięki nim każdy przy okazji będzie mógł załatwić część spraw urzędowych, takich jak zameldowanie, rejestracja pojazdu czy nawet założenie działalności gospodarczej. Co ważne, Punkty (są dwa) działają również w soboty i to do godziny 18.00, więc każdy, komu standardowe godziny pracy Urzędu nie dopowiadają, na pewno będzie zachwycony!

Kolejnym plusem jest obecność kina, chociaż wielu klientów może być tym faktem zaskoczonych. Nie jest to jednak jeden z wielu multipleksów, lecz kameralne, studyjne kino Mikro, które jednocześnie może pomieścić do 30 widzów. Plusem jest jednak to, że na miejscu, poza filmami standardowymi (na które trafiamy w innych kinach), możemy zdecydować się na kino off-owe, alternatywne czy na specjalne seanse dla dzieci. Widać więc, że Galeria jest też idealnym miejsce dla fanów zarówno sztuki, jak i po prostu rozrywki.

Na terenie całej Galerii spotkamy również bardzo wiele udogodnień, które kierowane są głównie dla osób z dziećmi, również tymi najmniejszymi. Specjalne miejsca na parkingu czy możliwość wypożyczania specjalnych wózków zakupowych może okazać się opcją standardową, lecz w Galerii czekają na nas również pokoje rodzinne - to przestrzeń, gdzie w warunkach bardzo komfortowych można przewinąć lub nakarmić dziecko. Jeżeli wybieracie na zakupy z najmłodszymi, taka opcja na pewno okaże się idealnym rozwiązaniem!

A to tylko niewielki fragment tego, co czeka na nas w tym krakowskim centrum handlowym. Warto jednak wspomnieć o torze gokartowym, który znajduje się na dachu, Akademii w Bronowicach (pod patronatem krakowskiej ASP), czytelni, strefie Eat&Play, fotobudce, parkingu dla psów, skateparku, stafie relaksu czy wypożyczalni gier planszowych!

Całość sprawia, że Galeria Bronowice to nie tylko przestrzeń idealna na zakupy ? to również miejsce, gdzie można pracować, uczyć się, odpoczywać, grać, bawić się czy relaksować w naprawdę komfortowych warunkach. Nic więc dziwnego, że tak wielu klientów decyduje się właśnie na Galerię Bronowice - znajdując się bowiem w jednym budynku, mogą oni realizować wiele ze swoich potrzeb, nie tracić czasu na zbędne dojazdy. Zakupy, zabawa, praca, relaks - wszystko to, i wiele, więcej, czeka właśnie przy ul. Stawowej w Krakowie!

Nie masz pomysłu na świąteczne prezenty?

Zbliżają się Święta, więc każdy z nas na pewno będzie chciał jak najbardziej trafić z prezentami dla swoich najbliższych. Nie jest to jednak takie proste. Jeżeli nie macie pomysłów na prezent, warto dowiedzieć się więcej o Karcie Podarunkowej Galerii Bronowice. Dzięki niej obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać przekazane na niej środki niemal w dowolnym sklepie na terenie Galerii. Dzięki takiemu rozwiązaniu finalne po prostu kupi to, czego najbardziej potrzebuje lub co sprawi jej najwięcej radości! Karta to również idealne rozwiązanie w przypadku prezentów z okazji parapetówek czy w sytuacji, w której jak przedsiębiorcy szukamy prezentów dla swoich pracowników. Więcej o Karcie możecie dowiedzieć się na stronie https://galeriabronowice.pl/galeria/karta-podarunkowa.

Kartę można kupić szybko i wygodnie nawet drogą online, będzie to więc również idealna opcja w przypadku poszukiwania trafionego prezentu na ostatnią chwilę!

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze