Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1961 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Czwartek, 24 wrz 2015, 18:55

Firma Clif Sp. z o.o. występuje o wydanie decyzji

Firma Clif Sp. z o.o. występuje o wydanie decyzji

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o złożeniu przez firmę CLIF Sp. z o.o. wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla realizacji przedsięwzięcia pn.: "Budowa instalacji do produkcji paliw alternatywnych na bazie odpadów oraz stanowisko do odzysku odpadów (...)".

Pełna nazwa zadania: "Budowa instalacji do produkcji paliw alternatywnych na bazie odpadów oraz stanowisko do odzysku odpadów poza instalacjami na działce nr 2160/114 i części działki 2160/142 położonych w Skawinie".

Mając na uwadze, że planowana działalność firmy CLIF Sp. z o.o. zalicza się do kategorii przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko, przystąpiono do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko. Organami biorącymi udział w ocenie oddziaływania na środowisko, właściwymi do wydania opinii i dokonania uzgodnienia są:

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Krakowie, 30-107 Kraków, Pl. Na Stawach 3;
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, 31-060 Kraków, ul. Gazowa 15.

Wszystkich zainteresowanych informujemy o możliwości zapoznania się z dokumentacją sprawy, składania uwag i wniosków w formie pisemnej, elektronicznej i ustnej w terminie od 23.09.2015 r. do 14.10.2015 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie, Wydział Gospodarki Przestrzennej Rynek 3 pok. 14 - w godzinach pracy Urzędu.

Złożone uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone przez Burmistrza Miasta i Gminy Skawina przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla wskazanego wyżej planowanego przedsięwzięcia.

Dodatkowych informacji udziela: Wydział Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze