Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 443 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Wtorek, 29 paź 2019, 22:06

Dodatkowa linia w dniach 1-3 listopada

Dodatkowa linia w dniach 1-3 listopada

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie uprzejmie informuje, iż w celu ułatwienia dojazdu do Cmentarza Komunalnego w Skawinie w dzień uroczystości Wszystkich Świętych tj. 1 listopada, a także 2 i 3 listopada 2019 r. zostanie uruchomiona dodatkowa linia komunikacji miejskiej - numer 883.

Linia będzie kursowała w godzinach od ok. 8.00 - 17.00 na trasie Skawina (pętla przy ul. Jana Pawła II) - Popiełuszki - Korabnicka - Wyspiańskiego - Skawina Cmentarz Komunalny - Wyspiańskiego - Kopernika - Korabnicka - Popiełuszki - Skawina (linia okrężna). Przystanek końcowo-początkowy "Skawina Cmentarz Komunalny" będzie zlokalizowany na ulicy Wyspiańskiego, w tymczasowej lokalizacji.

Cała trasa linii 883 będzie objęta II strefą biletową.

Linia specjalna 883 będzie również uzupełniona przez linię aglomeracyjną 243, kursującą na swojej stałej trasie tj. Skawina (pętla JP II) - Borek Fałęcki.

Zarówno linia specjalna 883, jak i linia aglomeracyjna 243 nie będą wjeżdżać na pętlę na parkingu pod cmentarzem, lecz będą korzystać z przystanków zlokalizowanych tymczasowo wzdłuż ulicy Wyspiańskiego.

Rozkłady jazdy TUTAJ.

Więcej informacji na temat zmian w Krakowskiej Komunikacji Miejskiej w okresie Uroczystości Wszystkich Świętych na stronie Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie: http://mobilnykrakow.pl/pasazer/.

Rozkłady jazdy autobusów MPK w Krakowie: http://rozklady.mpk.krakow.pl/.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze