Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1170 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 25 sty 2023, 17:16

Był poszukiwany listem gończym. Ukrył się w... schowku na pościel

Był poszukiwany listem gończym. Ukrył się w... schowku na pościel

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zatrzymali 32-latka, poszukiwanego przez dwa sądy, które wydały za nim list gończy i zarządzenie o poszukiwaniu. Mężczyzna ukrył się przed policjantami w łóżku, w schowku na pościel. Trafił do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wcześniej zasądzoną karę prawie 8 miesięcy pozbawienia wolności.

20 stycznia br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie ustalili, że poszukiwany przez organy ścigania 32-latek przebywa pod jednym z adresów w Skawinie. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Przemyślu do odsiadki 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież tożsamości oraz na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Jarosławcu o poszukiwaniu za przywłaszczenie rzeczy mu powierzonej, za co z kolei orzeczono mu karę 50 dni pozbawienia wolności.

Pod ustalonym adresem policjanci zastali członków rodziny poszukiwanego, którzy poinformowali funkcjonariuszy, że 32-latek obecnie przebywa za granicą w celach zarobkowych. Kryminalni jednak nie dali temu wiary i postanowili dokładnie sprawdzić każdy kąt mieszkania. Okazało się, że stróże prawa mieli racje, bo poszukiwany był na miejscu i starannie się przed nimi ukrył w? łóżku, w schowku na pościel.

32-latek został przez policjantów zatrzymany, osadzony w policyjnej celi, a kolejnego dnia doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi wcześniej zasądzoną karę prawie 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Krakowie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze