Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 998 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Środa, 24 cze 2020, 18:51

Ankieta ws. bezpłatnej linii autobusowej

Ankieta ws. bezpłatnej linii autobusowej

W ostatnich dniach pasażerowie bezpłatnej linii nr 773 mogli spotkać ankieterów, którzy zbierali opinie mieszkańców dotyczące funkcjonowania miejskiego autobusu. Pytali, dlaczego i jak często wybierają podróż tym środkiem komunikacji. UMiG kontynuuje zbieranie opinii i zachęca do wyrażenia jej w ankiecie internetowej.

Urzędnikom zależy na zebraniu opinii jak największej liczby mieszkańców. Dlaczego? Żeby dowiedzieć się, czy takie rozwiązanie Wam odpowiada, a jeśli tak, to jakie zmiany powinniśmy wprowadzić, by jak najwięcej mieszkańców korzystało z takiej formy transportu. Chcą też dowiedzieć się, w jakim stopniu bezpłatna linia miejska zmniejszyła emisję spalin w Skawinie. Anonimową ankietę znajdziecie TUTAJ.

Bezpłatna linia miejska nr 773 kursuje po mieście Skawina i zatrzymuje się w najczęściej wybieranych przez mieszkańców miejscach, takich jak rynek, szkoły i osiedla. Ma zachęcić ona do zrezygnowania z samochodu na rzecz darmowego autobusu. Korzystanie z linii nr 773 jest całkowicie bezpłatne dla wszystkich, niezależnie od wieku, posiadanej legitymacji czy adresu zamieszkania.

Projekt o akronimie "LOW-CARB" jest współfinansowany ze środków transnarodowego programu Interreg Europa Środkowa (Interreg Central Europe) na lata 2014-2020.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: skawina | Dodane: Piątek, 26 cze 2020, 22:09

Po co ten artykuł i ta ankieta jak od 1 lipca linia 773 przestaje kursować o czym UMiG nawet nie poinformował tylko informacja jest na stronie MPK. Ciekawe kiedy o tym UMiG poinformuje, może 1 lipca jak ludzie będą czekać na przystankach i dowiedzą się że autobus nie przyjedzie, masakra.

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze