Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1972 | Kategoria: Wydarzenia

Data dodania: Poniedziałek, 1 cze 2015, 20:19

3 czerwca protest w Skawinie

3 czerwca protest w Skawinie

Społeczny Komitet Budowy Chodników "BEZPIECZNA DROGA 44" informuje, że w dniu 03.06.2015 roku tj. środa, w miejscowości Skawina os. Przemysłowe (za elektrownią 200 m - kierunek Zator - Oświęcim), w województwie małopolskim odbędzie się zgromadzenie publiczne - ostatnie w tym cyklu protestów - potocznie zwane blokadą w godzinach od 14-15.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w proteście, który będzie miał na celu wyrazić wyrażenie naszych oczekiwań względem GDDKiA o jak najszybsze rozwiązanie problemu i wybudowanie chodnika na odcinku: 101,2km ? 91,4 km od miejscowości Borek Szlachecki przez Zelczynę, Facimiech, Wielkie Drogi do Jaśkowic: 92,1 - 93,4; 95,0 - 96,6; 98,1 - 99,0; 100,1 - 101,2.

Prosimy o wcześniejsze przybycie, aby uniknąć problemu z dojazdem w trakcie utrudniania ruchu przez manifestujących. Z organizatorami Zgromadzenia będzie można się spotkać i porozmawiać już około godziny 13:00.

Szanowni Państwo wyrażamy nadzieję, iż poprzez Państwa relację w mediach Nasze przesłanie dotrze to szerokiej grupy mieszkańców Małopolski i Osób odpowiedzialnych za przygotowanie budżetów gdyż wszyscy jesteśmy użytkownikami tej popularnej trasy łączącej zachodnią część województwa z jego stolicą Krakowem a bezpieczeństwo zwłaszcza Naszych dzieci i osób starszych powinno stać na pierwszym miejscu.

Informacje policji:

Komisariat Policji w Skawinie informuje, że w dniu 3 czerwca 2015 roku w godzinach 14.00 - 15.00 w Skawinie na ul. Piłsudskiego (os. Awaryjne) zorganizowane zostanie zgromadzenie publiczne. Organizator przewiduje, że uczestnicy będą chodzić po przejściu dla pieszych przez 15 minut, a następnie na 5 minut przywrócony zostanie ruch.

Poniżej proponujemy objazdy newralgicznego miejsca. Są to propozycje dla kierowców, a nie zobowiązanie do korzystania z objazdów.

Policjanci oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Skawinie, którzy będą pełnić służbę w okolicach zgromadzenia, będą reagować bieżąco na ewentualne zmiany w sytuacji drogowej.

Alternatywne drogi w związku ze zgromadzeniem w Skawinie przy ul. Piłsudskiego:

- dla pojazdów osobowych:
Skawina - Kopanka - Ochodza - Zelczyna,
Skawina - Rzozów - Borek Szlachecki,
Skawina - Rzozów - Polanka Hallera - Krzęcin - Facimiech,

- dla pojazdów ciężarowych:
Zator - Chrzanów - autostrada A4 - obwodnica Krakowa - Skawina,
Zator - Wadowice (uwaga w Kleczy wiadukt do 3,5 metra) - Głogoczów - "zakopianka" - obwodnica Krakowa - Skawina,

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze