Wydarzenia

Wręczyli nagrody zwycięzcom Rowerowego Maja

Wręczono nagród placówkom, które zwyciężyły w tegorocznej kampanii Rowerowy Maj. W upalny wtorek koordynatorów kampanii i przedstawicieli sponsora ugościli uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Pozowicach. Dzieci przygotowały występy taneczne, po których została przekazana nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii najlepszej małej szkoły – voucher o wartości 2000 zł, ufundowany przez firmę Vesuvius.

We czwartek Zastępca Burmistrza Tomasz Ożóg, koordynatorzy kampanii oraz przedstawiciele sponsorów odwiedzili zwycięzców w kategorii najlepsze duże przedszkole i najlepsza duża szkoła – w Przedszkolu Samorządowym w Woli Radziszowskiej oraz w Szkole Podstawowej nr 3 w Skawinie. Obie placówki za zdobycie pierwszego miejsca otrzymały vouchery o wartości 5000 zł, które zostały ufundowane przez Koleje Małopolskie oraz Gminę Skawina.

Wyróżnione zostały również klasy, których frekwencja była najwyższa. W Szkole Podstawowej w Woli Radziszowskiej była to klasa IV b, która za zajęcie pierwszego miejsca otrzymała voucher na warsztaty w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Nagrodzona została również klasa II a ze Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieci otrzymały voucher na warsztaty w Miejskim Zakładzie Usługowym. Nagrodę dostała także klasa II a ze Szkoły Podstawowej nr 3 – również voucher na warsztaty w MZU. Wśród grup przedszkolnych wyróżniona została grupa 4 La z Przedszkola w Woli Radziszowskiej oraz grupa 3 La z Przedszkola nr 3 w Skawinie. Otrzymali oni voucher na warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Źródło: UMiG

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *