Wydarzenia

Ukradł alkohol. Prosto z komendy trafił do aresztu

Skawińscy policjanci zostali wezwani na miejsce kradzieży sklepowej. 38-latek ukradł produkty spożywcze, w tym alkohol. Okazało się, że mężczyzna miał więcej na sumieniu, bo był poszukiwany do odbycia kary aresztu. Został zatrzymany i trafił za kraty.

12 stycznia br. policjanci z Komisariatu Policji w Skawinie zostali wezwani na interwencję kradzieży sklepowej do jednego z marketów spożywczo-przemysłowych w Skawinie. Na miejscu funkcjonariusze przejęli ujętego przez pracowników ochrony złodzieja. Okazał się nim 38-latek ze Skawiny. Mężczyzna ukradł produkty spożywcze, w tym alkohol, o łącznej wartości 130 złotych.

Sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego dla Krakowa – Śródmieścia w celu ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary 20 dni aresztu za wcześniej popełnione wykroczenie. 38-latek został przez policjantów zatrzymany. Za kradzież został ukarany mandatem. Następnie, poszukiwany trafił na noc do pomieszczenia dla osób zatrzymanych i kolejno do aresztu, celem odbycia wcześniej zasądzonej kary.

Źródło: KPP w Krakowie

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *