Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 201 | Kategoria: Sport

Data dodania: Poniedziałek, 16 maj 2022, 18:00

Zagrają o koronę króla Kazimierza

Zagrają o koronę króla Kazimierza

Już 22 maja czekają nas wielkie, szachowe emocje. Po dwóch latach przerwy organizujemy kolejną już edycję Turnieju Szachowego "O Koronę Króla Kazimierza". W Hali Widowiskowo - Sportowej w Skawinie zmierzą się najlepsi szachiści z okolicy.

Zaczynamy o godz. 10.00. Rozgrywki będą odbywać się systemem "szwajcarskim" na dystansie 7 rund z czasem 15 min. na jednego zawodnika, czyli 30 min. na partię. Dla zwycięzców przewidziane są okolicznościowe statuetki stworzone specjalnie na tę okazję.

W związku z obchodami 30-lecia CKiS, dla wszystkich miłośników szachów, tych najmłodszych oraz tych bardziej doświadczonych, czekają dodatkowe atrakcje. Na boisku "Orlik" obok basenu Camena będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz poznania podstawowych ruchów na dużych szachach ogrodowych. Natomiast po zakończeniu turnieju, serdecznie zapraszamy na rocznicową symultanę na 30 szachownic, rozegraną pomiędzy naszym doświadczonym trenerem - Konradem Cieślą, a trzydziestoma śmiałkami gotowymi podjąć to wyzwanie.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy, do dnia 18.05 https://forms.gle/sGgeJ6SeUFn3jEq89

Źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze