Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 622 | Kategoria: Sport

Data dodania: Piątek, 5 lis 2021, 19:27

VIII Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany już 11 listopada

VIII Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany już 11 listopada

Kolejna edycja Narodowego Biegu Stulecia - VIII Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany odbędzie się 11 listopada 2021.

Organizatorem wydarzenia jest niezmiennie Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" w Skawinie. Współorganizatorami są: Gmina Skawina, Gmina Mogilany, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie, Szkoła Podstawowa w Mogilanach.

Start biegu zaplanowany został na godz. 12.00. Dystans do pokonania to 8 km. Trasa biegu będzie przebiegać w sposób następujący: Start Skawina ul. Witosa 4 (obok SP nr 6) - ul. Bukowska - ul. Batalionów Chłopskich - ul. Stanisława Wyspiańskiego - Chorowice - Kulerzów - ul. Skawińska - ul. Parkowa - Meta Rynek w Mogilanach. Biuro zawodów będzie znajdować się na starcie przy Szkole Podstawowej nr 6 (dawne Gimnazjum nr 1) w Skawinie przy ul. Witosa 4 . Natomiast biuro zawodów na mecie i zakończenie zawodów zostaną umiejscowione na terenie Szkoły Podstawowej w Mogilanach.

Trasa jest średniotrudna, nawierzchnia asfaltowa w 100 proc. Różnica wzniesień ok.170 m. Pomiar czasu będzie prowadzony systemem firmy DATASPORT z wykorzystaniem chipów elektronicznych wbudowanych w numer startowy i zabezpieczonych pianką.

Numer z chipem jest gotowy do użycia i powinien być prawidłowo zamocowany czterema agrafkami z przodu. Zabrania się jakichkolwiek modyfikacji. Brak numeru podczas zawodów będzie skutkował dyskwalifikacją. Numer z chipem jest własnością uczestnika i nie podlega zwrotowi.

Szczegóły oraz plan biegu w Regulaminie - TUTAJ

Zapisy do biegu - TUTAJ

Inf. prasowa

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze