Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 588 | Kategoria: Sport

Data dodania: Sobota, 12 lis 2022, 18:28

Sukcesy skawińskiej piłkarki

Sukcesy skawińskiej piłkarki

Julia Ostrowska jest uczennicą ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie. Od 4. roku życia trenuje piłkę nożną. Swoją przygodę rozpoczynała w PKS Milenium, idąc na trening wraz z kolegami z przedszkola. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że to piłkarka z ogromnym potencjałem! 

31 października spotkaliśmy się z Julią w skawińskim ratuszu. W obecności rodziców, Anny Morawskiej reprezentującej PKS Mileniu Skawina oraz Jakuba Krasuskiego, zastępcy dyrektora ds. sportu CKiS w Skawinie, zastępca burmistrza Tomasz Ożóg pogratulował Julii powołania do kadry Polski. 

- Sukcesy tego formatu naszej stypendystki nie mogły przejść bez echa. Widać Julia, że piłka sprawia Ci wielką radość i właśnie o to chodzi. Niech tej pasji nigdy nie zabraknie. Kibicujemy, trzymamy kciuki, jesteśmy pod wrażeniem Twojej skromności i sportowej postawy - mówił Tomasz Ożóg. 

Julka we wrześniu 2022 r. otrzymała powołanie na zgrupowanie Kadry Polski U-15 kobiet w ramach międzynarodowego Turnieju UEFA Development U-15, rozegrała mecze z: Litwą, Turcją, Islandią. Kadra Polski zajęła w tym turnieju I miejsce.

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze