Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 386 | Kategoria: Sport

Data dodania: Wtorek, 25 maj 2021, 19:27

Sprawdzili swoją wydolność

Sprawdzili swoją wydolność

Nie tylko słońce, ale i dobre humory dopisywały biegaczom, którzy 23 maja podjęli wyzwanie rzucone przez Organizatorów Testu Coopera - Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Trasa wytyczona w plenerach Starorzecza Skawinki, oryginalne medale i certyfikaty stały się udziałem wszystkich chętnych uczestników zawodów odbywających się pod hasłem "sprawdź się po covidowym zamknięciu". Bieg lub marszobieg, tempo wolne lub szybkie, wybór należał do zawodnika, który w ciągu 12 minut pracował na swój indywidualny wynik. Metry, jakie w tym czasie zaliczył, skrupulatnie zmierzone przez sędziów były wyznacznikiem naszej aktualnej wydolności.

"Diagnozę" wydolności swojego organizmu odczytać można było w tabeli wyników, ale jak każda diagnoza pozostanie ona tylko do wiadomości zainteresowanych...

Wszystkim startującym gratulujemy sportowej postawy i mamy nadzieje, że czas pozwoli nam na realizacje kolejnych sportowych wydarzeń, do udziału w których serdecznie już teraz zapraszamy.

Zadanie finansowane ze środków Gminy Skawina

Barbara Brodzińska, źródło: CKiS, fot. Romana Kierzkowski

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze