Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 3312 | Kategoria: Sport

Data dodania: Poniedziałek, 10 lis 2014, 18:33

Odwołany mecz Skawinki, Wiślanie i Radziszowianka na remis

Odwołany mecz Skawinki, Wiślanie i Radziszowianka na remis

W 15. kolejce IV ligi grupy zachodniej Wiślanie Jaśkowice zremisowali na wyjeździe z Garbarzem Zembrzyce 0:0. Zawodnicy z zachodu gminy zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli. Stawce z dużą, bo 11-punktową przewagą przewodzi Cracovia II. Drugą pozycję zajmuje Kalwarianka. 

Szansy osiągnięcia dobrego rezultatu nie miała natomiast Skawinka. Mecz z Kaszowianką w Kaszowie odwołano ze względu na zły stan murawy. Mecz byłby istotny dla układu tabeli. Przewaga Skawinki (pięć punktów) jest wystarczająca, aby prowadzić nawet po porażce, jednak Kaszowianka osiągając korzystny rezultat mogła się znacząco zbliżyć do piłkarzy ze Skawiny. Zawodnicy z Kaszowa zajmują obecnie trzecie miejsce, natomiast na drugim plasuje się Prokocim Kraków. Grająca na tym samym szczeblu rozgrywkowym Pozowianka Pozowice przegrała u siebie 1:4 z Liszczanką Liszki i zajmuje 11. miejsce.

W klasie A swoje spotkanie zremisowała Radziszowianka. Rywalem w wyjazdowym meczu zakończonym wynikiem 2:2 było Podgórze II Kraków. Iskra Krzęcin przegrała w Rącznej ze Strażakiem 1:5, zaś Rzozovia w krakowskich Swoszowicach pokonała Krakusa 2:1. Z jednopunktową przewagą nad Wisłą Jeziorzany i Tęczą Piekary lideruje Radziszowianka. Rzozovia zajmuje siódmą lokatę, Cedronka Wola Radziszowska ósmą, a Iskra Krzęcin 11. 

W klasie B w spotkaniach rozegranych 2 listopada Powiśle Ochodza przegrało 0:4 z Błękitnymi Czułówek, Borkowianka Borek Szlachecki pokonała 6:3 Spartę Przeginia Duchowna, zaś Wiślanie II Jaśkowice 4:2 poradzili sobie z Piastem II Wołowice. 9 listopada swój mecz 11. kolejki klasy B rozegrał Trzebol Wielkie Drogi, który zwyciężył KS Tyniec 5:2. Borkowianka jest teraz druga, Wiślanie II Jaśkowice trzeci, Trzebol ósmy, a Powiśle 11. 

W klasie C Rzozovia II uległa aż 0:10 Lotnikowi II Kryspinów a Piast Skawina przegrał 1:2 z Pychowianką II Kraków. W tabeli Piast plasuje się na 10. lokacie, natomiast Rzozovia II zajmuje ostatnią, 13. pozycję. 

 

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (5)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: Jozz | Dodane: Sobota, 15 lis 2014, 15:41

W niedziele zaległe spotkanie z Kaszowianką na boisku w Wołowicach o godzinie 13

Autor: Jozz | Dodane: Czwartek, 13 lis 2014, 21:57

Jak podaje MZPN mecz V rundy Pucharu Polski pomiędzy Skawinką i Wiślanami odbędzie się w lutym Z kolei już w sobote w tych samych rozgrywkach Radziszowianka podejmie Wisłe II Kraków.

Autor: brik | Dodane: Wtorek, 11 lis 2014, 13:37

Tak by to wyglądało. Będzie ciekawie :)

Autor: Jozz | Dodane: Wtorek, 11 lis 2014, 12:41

A więc ostatni akcent sezonu.Mecz o puchar Polski Skawinka Skawina - Wiślanie Jaśkowice W podtekście mecz o prymat w gminie?!

Autor: Jozz | Dodane: Wtorek, 11 lis 2014, 12:41

A więc ostatni akcent sezonu.Mecz o puchar Polski Skawinka Skawina - Wiślanie Jaśkowice W podtekście mecz o prymat w gminie?!

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze