Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1081 | Kategoria: Sport

Data dodania: Poniedziałek, 15 lut 2021, 18:54

LKS Borkowianka zdobył Brązowy Certyfikat PZPN

LKS Borkowianka zdobył Brązowy Certyfikat PZPN

Klub jest obecnie jedną z czterech szkółek Powiatu Krakowskiego oraz jedną z dwóch w naszej gminie, która może pochwalić się certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej, stanowiącym potwierdzenie wysokich standardów szkolenia dzieci i młodzieży.

Po roku funkcjonowania programu certyfikacji z ponad tysiąca szkółek, które w nim  wystartowały, utrzymało się 310 w skali całej Polski. Na stronie internetowej PZPN znajduje się lista wszystkich certyfikowanych szkółek piłkarskich (w tym szkółek z Małopolski), które spełniają wysokie standardy szkolenia i dają gwarancje rodzicom, że ich dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności na wysokim poziomie.

- Jesteśmy stowarzyszeniem sportowym, które mocno stawia na szkolenie dzieci i młodzieży z gminy Skawina. Dla naszych zawodników implementujemy najlepsze standardy wszechstronnego rozwoju. Każda grupa treningowa, zaczynając od rocznika 2007, a kończąc na 2016, ma ściśle zaplanowany harmonogram zajęć treningowych z minimum miesięcznym wyprzedzeniem. Każdy trening prowadzony jest przez wykwalifikowanego trenera PZPN - cieszy się prezes LKS Borkowianka Borek Szlachecki Michał Kozik.

- Każda grupa bierze udział w treningach prowadzonych zgodnie z najlepszymi standardami przyjętymi w programie szkolenia PZPN. Ciągły rozwój zawodników to również systematyczny udział w turniejach piłkarskich, obozach treningowych oraz dedykowane treningi bramkarskie. Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach chłopców oraz dziewczynki z roczników 2007-2016 - informuje trener Borkowianki Wiktor Więsek.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Skawina oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Źródło: LKS Borkowianka

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze