Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 540 | Kategoria: Sport

Data dodania: Sobota, 15 paź 2022, 19:40

III Skawiński Mityng Brydżowy

III Skawiński Mityng Brydżowy

W imieniu Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Małopolskiego Związku Brydża Sportowego i Klubu Sportowego "Piast" Skawina zapraszamy w dniach 28-30 października na III Skawiński Mityng Brydżowy. 

Tym razem - oprócz OTP** Memoriału Leszka Nowaka rozegramy turniej jubileuszowy "30-lecie Sekcji Brydża Sportowego CKiS Skawina", co chcielibyśmy, aby stało się okazją do spotkania byłych i obecnych zawodniczek i zawodników CKiS Skawina oraz naszych przyjaciół, z którymi przez lata 1992-2022 toczyliśmy zażarte boje przy brydżowych stolikach.

Data mityngu jest nieprzypadkowa i na stałe zostanie osadzona w końcówce października, bo 28 października to dzień urodzin Leszka, nie tylko twórcy wspomnianej sekcji brydża sportowego w CKiS Skawina, ale po prostu twórcy potęgi skawińskiego brydża. Bo chyba tak o tym z perspektywy 30 lat niemal ciągłych sukcesów, zwłaszcza młodzieży, możemy mówić. Jako że okazja jest wyjątkowa, to i wyjątkowa ma być oprawa naszego turnieju, począwszy od jego umiejscowienia w naszej "świątyni", czyli Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie, poprzez niespodzianki na ten weekend przygotowane dla uczestników, skończywszy na fakcie, że dwa nasze turnieje uzyskały wysoką rangę OTP**, pozwalając na zdobycie sporej ilości punktów klasyfikacyjnych, a nawet aPKLi. Będziemy w tych dniach wspominać, jak rodził się brydż młodzieżowy w Skawinie, będziemy wspominać najpiękniejsze chwile, największe sukcesy i pomniejsze porażki, będziemy wspominać Leszka.

STRONA TURNIEJU, ZAPISY, INFORMACJE

Zapraszamy, odkładajcie inne ważne sprawy na bok i zarezerwujcie ostatni weekend października na grę w brydża w Skawinie!

Mityng zorganizowany przy wsparciu finansowym Gminy Skawina.

Tomasz Kutek, Źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze