Wydarzenia

Nowi dyrektorzy z oficjalnymi nominacjami

W poniedziałek, 1 czerwca, burmistrz Norbert Rzepisko wręczył akty powierzenia stanowisk dyrektorskich.

Burmistrz pogratulował powołanym dyrektorom, życząc im niesłabnącej energii, sukcesów w zarządzaniu oraz owocnej współpracy z gronem pedagogicznym, rodzicami i przede wszystkim – uczniami.

Kto stanął na czele placówek?

Oficjalne akty powierzenia stanowisk dyrektorskich odebrali:

  • Pani Joanna Józefczyk – Janek – Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Skawinie
  • Pan Andrzej Morawa – Szkoła Podstawowa w Jaśkowicach
  • Pani Monika Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie
  • Pani Urszula Archamowicz – Przedszkole Samorządowe nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie
  • Pani Karolina Cichoń – Żłobek Samorządowy w Skawinie

Przed nowo wybranymi dyrektorami stoi odpowiedzialne zadanie prowadzenia placówek w wymagających realiach współczesnej oświaty. Wszystkim nominowanym życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy oraz realizacji zamierzonych celów dydaktyczno-wychowawczych.

Źródło: CUW/PSW-PK/UMiG

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *