Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 356 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Sobota, 27 lis 2021, 14:58

Wyjątkowy spektakl mikołajkowy

Wyjątkowy spektakl mikołajkowy

Już w niedzielę 5 grudnia zapraszamy do Hali Widowiskowo-Sportowej na bajecznie kolorowy, muzyczny spektakl "Kryształowa Królowa Śniegu".

Muzyczna bajka na podstawie przepięknej historii pióra Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce - za sprawą podstępu Królowej Śniegu - zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną Kaja do gry w dobro i zło. Jego siostra Gerda, aby ratować brata, będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie również dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena. Czy Gerda poradzi sobie z wyzwaniami i uda jej się pokonać podstępną Królową?

Muzyczny spektakl jest wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Autorskie melodyjne piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania, a interaktywne momenty sprawią, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Bilety w cenie: 30 zł (miejsca na parkiecie), 20 zł (miejsca na widowni) do kupienia od dnia 18 listopada 2021 r. do dnia przeprowadzenia spektaklu lub do wyczerpania biletów:

- w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena - 1 piętro) - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),

- w Kasie Basenu Camena (parter) - od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem)

- w dniu spektaklu (5 grudnia 2021 r.) w kasie biletowej w Hali Widowiskowo-Sportowej - na godzinę przed spektaklem (płatność gotówką).

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje zniżka.

Zapraszamy 5 grudnia 2021 r. (niedziela), godz. 17.00, Hala Widowiskowo-Sportowa CKiS w Skawinie.

Zasady organizacyjne wydarzenia:

1. Widzów obowiązuje zachowanie zasad reżimu sanitarnego (dystans, dezynfekcja, maseczka - dorośli oraz dzieci od lat 12).
2. Klient kupujący bilet:
a) zobowiązuje się do przekazania przedstawicielowi CKiS w dniu 5 grudnia 2021 r. podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika, dot. swojej osoby oraz osób niepełnoletnich będących pod jego opieką - do pobrania w kasach CKiS oraz na stronie www.ckis.pl,
b) dobrowolnie i jednoznacznie oświadcza czy posiada status osoby zaszczepionej przeciwko wirusowi Covid-19,
c) dobrowolnie wyraża zgodę na pozostawienie danych kontaktowych w celu przekazania informacji o ewentualnym odwołaniu spektaklu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spektaklu z powodu ewentualnych obostrzeń spowodowanych sytuacją pandemiczną.

Informacji na temat spektaklu udzielają pracownicy Działu Realizacji Projektów Kultury, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl.

Dokumenty do pobrania TUTAJ

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze