Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 705 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Czwartek, 17 paź 2019, 06:43

Stokrotka, Róża i Kaktus w "Sokole"

Stokrotka, Róża i Kaktus w

Aktorzy Kultureski po raz kolejny porwali nas do wspaniałego teatralnego świata, przepełnionego piękną muzyką, choreografią, animacjami, aprzede wszystkim humorem, który rozbawił nie tylko najmłodszych, ale wywołał uśmiech i u tej dużo starszej publiczności...

Było to niesamowite 60 minut cudownej zabawy z pięknymi, barwnymi i przepełnionymi niespożytą energią bohaterami spektaklu - Stokrotką, Różą i Kaktusem. Podczas spektaklu dzieciaki udowodniły, że doskonale wiedzą jak być eko. Potwierdziły to podczas licznych zabaw na scenie prowadzonych przez bohaterów "Bukietu Talentów".

Nie były im obce ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Stokrotka, Róża i Kaktus śpiewając powtarzały dzieciom, zasady segregacji - dzięki utworom zabawnym, rytmicznym i łatwo wpadającym w ucho mali widzowie utrwalali sobie znaną lub nabytą podczas spektaklu wiedzę. Dzieciaki były świadkiem rywalizacji w "Kwiatoturnieju", w którym zwycięzcą miał być kwiat najbardziej utalentowany, tym samym zdobywający tytuł ekologicznego bohatera.

Okazało się, że każdy jest obdarzony jakimś talentem - warto je wspierać i przy ich udziale tworzyć wspólne dobro. A tu wspólnym dobrem jest nasza natura Ziemia, dlatego każdy z nas powinien mieć swoje (oprócz obowiązujących) sposoby, by zachować ją jak najdłużej w zdrowiu i urodzie. Zatem bądźmy EKO, a odniesiemy wspólny sukces!

Dziękujemy polskiej Stokrotce, hiszpańskiej Róży i Kaktusowi rodem z Meksyku za porwanie w cudowną, zabawną i niezwykle taneczną podróż ekologiczną. Widowisko zauroczyło nie tylko najmłodszych widzów, sądząc po minach wyśmienicie bawili się także i dorośli.

Już cieszymy się i zacieramy ręce na kolejne spotkanie z aktorami Teatru Kulturska. W grudniu zobaczymy się z "Trzema Elfami", którzy zdradzą nam tajemnice elfiego życia, tak mocno związanego z osobą Świętego Mikołaja.

Do zobaczenia w drugi poniedziałek grudnia o stałej godzinie!

Marta Tyrpa, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze