Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1901 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Środa, 4 mar 2015, 15:17

Smile znowu w Skawinie!

Smile znowu w Skawinie!

27 marca o godzinie 17.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie rozpocznie się występ Kabaretu Smile. Czy jest w domu kakao? To tylko jedno z "ważnych" pytań, kóre zadadzą artyści popularnego kabaretu podczas "typowego" śniadania wcielając się w rolę małżońków. Smile zawita do Skawiny z najnowszym programem!

"Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego, bo po co parodiować komedię.

Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz z publicznością lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, tylko tylko i wyłącznie na żywo." - piszą o sobie satyrycy.

Bilety są dostępne w cenie 45 zł:

- na Basenie "Camena" w kiosku tuż przy wejściu do budynku

- na stronie biletynakabarety.pl

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze