Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 3995 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Sobota, 8 lis 2014, 18:26

Rynek w dźwiękach Pink Floyd

Rynek w dźwiękach Pink Floyd

Impreza plenerowa "60 lat tradycji Huty Aluminium Skawina" odbędzie się 9 listopada na skawińskim rynku. Będzie wiele atrakcji nie tylko dla fanów muzyki rockowej.

Na 11.00 zaplanowano rozrywki dla najmłodszych, a wśród nich malowanie twarzy, konkursy z nagrodami, eurobungee czy spotkanie ze szczudlarzem. Oficjalna część imprezy rozpocznie się o godzinie 14.30. Nie zabranie spotkania z byłymi pracownikami zakładu połączonego z prezentacją z okazji 60-lecia Huty przygotowaną przez Muzeum Regionalne. Następnie odbędzie się wręczenie nagród uczestnikom turnieju piłkarskiego NPA Cup zorganizowanego przez NPA Skawina i MTS PIAST Skawina.

Na sam koniec zaplanowano wydarzenie, na które czekają nie tylko skawińscy fani zespołu Pink Floyd. Na skawińskiej scenie zagra Another Pink Floyd, polski tribute to band! Koncert ma rozpocząć się ok. godziny 16.30. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, impreza zostanie przeniesiona do hali widowiskowo-sportowej. 

Tutaj możecie zobaczyć próbkę umiejętności muzyków Another Pink Floyd.

Another Pink Floyd o sobie

Wspólna fascynacja fenomenem twórczości Pink Floyd zmobilizowała i połączyła grupę muzykujących przyjaciół w podkrakowskiej Skawinie do wspólnego grania utworów floydów. Pierwotnym zamysłem było jeydnie luźne granie dla przyjemności w sali porób bez planów koncertowych. Jednak pierwszy publiczny występ, który miał miejsce jesienią 2009 roku w krakowskim klubie Stare Konie oraz przychylne recenzje publiki jaką w większości stanowili fani Pink Floyd nakręciły spiralę...

Zaowocowało to rozbudową składu zespołu, który przyjmując nazwę Another stał się profesjonalnym projektem muzycznym i zarazem pierwszym polskim tribute to Pink Floyd. Wspomniana wcześniej fascynacja Pink Floyd sprawia, że muzycy formacji doskonale odwzorowują floydowski klimat z należytą dbałością o detale brzmieniowe.

Another 3

fot. Romana Makówka, anotherpinkfloyd.pl

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze