Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1889 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Piątek, 15 maj 2015, 17:11

Rodzinny Dzień w Zelczynie

Rodzinny Dzień w Zelczynie

Sołtys Zelczyny, Janusz Śmiech wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają wszystkie rodziny na "Rodzinny dzień w Zelczynie". Impreza odbędzie się w niedzielę - 24 maja 2015 roku na terenie rekreacyjnym przy Bibliotece (Zelczyna 242).

Na niedzielne spotkanie zaplanowaliśmy masę atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Łącząc Dzień Matki z Dniem Dziecka oraz z Dniem Ojca przygotujemy szereg niespodzianek dla każdego uczestnika. Startujemy o godzinie 14:00 uroczystą Eucharystią, tuż po której czekać na gości będą między innymi:

"I Sołecki Turniej Siatkarski" - zgodnie z głosem młodzieży i dzieci tworzymy pierwsze zawody siatkarskie w Zelczynie. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja wpisze się na stałe w kalendarzu imprez naszej miejscowości. Do udziału zachęcamy wszystkich - rodziny, znajomych, przyjaciół oraz tych, którzy chcą poczuć dreszczyk sportowych emocji.

Aby wystartować w turnieju należy uzbierać 6-osobowy zespół, wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na nasz adres mailowy: solectwo.zelczyna@gmail.com, w nieprzekraczalnym terminie do 22 maja br. O udziale w turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń (Regulamin wraz z Kartą Zgłoszeniową dostępne w serwisie www.zelczyna.pl).

Zawody zręcznościowe - jeśli w waszej rodzinie chętnie rywalizujecie, uczestnicząc w zawodach i nie jeden z was może pochlubić się swoimi osiągnięciami, przygotowaliśmy tutaj coś w sam raz dla was! Stańcie do niezwykłych zawodów o tytuł "Najlepszej Rodziny w Zelczynie" w ciekawych zawodowych kombinacjach. Czekać na was będą nie tylko biegi i zagadki logiczne, ale wiele innych bardziej skomplikowanych, dyscyplin sportowych. Udowodnijcie, że nie boicie się rywalizacji i stańcie do zawodów!

Karaoke - coś dla rozśpiewanych. Zapraszamy na niezwykłą, pełną humoru zabawę. Tysiące utworów muzycznych, różne wersje muzyczne oraz doskonałe nagłośnienie pozwolą poczuć się jak wielkie gwiazdy muzyczne. Świetna atmosfera połączona z ciekawą zabawą pozwoli na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego uczestnika.

Aby każdy był zadowolony, dla dzieci przygotujemy plac zabaw oraz trampolinę wraz z wielkimi dmuchanymi zjeżdżalniami. Specjalne zajęcia ruchowo-rytmiczne wkomponowane w program całej imprezy zostaną poprowadzone w ramach projektu współfinansowanego ze środków budżetu gminy Skawina.

Dla zaspokojenia głodu zapraszamy na kiełbaski i karkówkę z grilla oraz zielonoświątkowe ognisko. W sklepiku na spragnionych czekać będą lody, słodkie i słone przekąski oraz schłodzone napoje.

Zajęcia ruchowo-rytmiczne prowadzone w trakcie imprezy odbywają się w ramach Projektu współfinansowanego ze środków budżetu gminy Skawina.

Plakat Dzień Rodzinny 2015

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: kapelusz | Dodane: Czwartek, 21 maj 2015, 17:33

A ogródek piwny będzie ?

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze